انصراف نواک جوکوویچ از راجرز کاپ
انصراف نواک جوکوویچ از راجرز کاپ

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، نواک جوکوویچ تنیسور شماره یک مردان جهان از حضور در مسابقات راجرز کاپ در مونترال کناره‌گیری کرد. این تنیسور ۳۲ ساله صرب تاکید کرد بعد از قهرمانی در ویمبلدون به ریکاوری بیشتری نیاز دارد. جوکوویچ در طول بازیگری خود ۱۱ بار در راجرز کاپ شرکت داشته که […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، نواک جوکوویچ تنیسور شماره یک مردان جهان از حضور در مسابقات راجرز کاپ در مونترال کناره‌گیری کرد. این تنیسور ۳۲ ساله صرب تاکید کرد بعد از قهرمانی در ویمبلدون به ریکاوری بیشتری نیاز دارد.

جوکوویچ در طول بازیگری خود ۱۱ بار در راجرز کاپ شرکت داشته که ۴ بار قهرمانی در مونترال و تورنتو را کسب کرده است.

وی درباره کناره‌گیری‌اش اظهار داشت: بسیار متاسفم که بگویم من تصمیم گرفتم از مسابقات راجرز کاپ انصراف دهم. با وجود حمایتی که تیمم داشت اما تصمیم گرفتم استراحت بیشتری به بدنم بدهم و قبل از بازگشت به میادین ریکاوری کنم.

وی افزود: من کانادا را دوست داشته و دوستان زیادی در این کشور دارم که این احساس را به من می‌دهند که در خانه‌ام هستم. به دنبال این هستم که دوباره به مونترال بیایم و بازی کنم.

لیپیر مدیر اجرایی راجرز کاپ، درباره غیبت جوکوویچ گفت: ما دوست داشتیم جوکوویچ این شانس را داشت تا برای سومین بار در مونترال حضور پیدا می‌کرد اما متوجه شدیم او تصمیم خود را برای کناره‌گیری گرفته است. ما آرزو می‌کنیم او به زودی به میادین برگردد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.