اظهار نظر جنجالی مهاجم میلان؛ دوست دارم کنار رونالدو بازی کنم
اظهار نظر جنجالی مهاجم میلان؛ دوست دارم کنار رونالدو بازی کنم

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، کریشتوف پیانتک که فصل گذشته با ۲۲ گل‌زده با پیراهن میلان در رقابت‌های سری A ایتالیا و با یک‌گل زده بیشتر نسبت به کریستیانو رونالدو، سومین گلزن برتر این مسابقات لقب گرفت، می‌‌گوید دوست دارد کنار برنده پنج توپ طلا بازی کند. پیانتک در گفت‌وگو با روزنامه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

علاقمندی مهاجم میلان به بازی کنار رونالدوبه گزارش رسانه ۷، کریشتوف پیانتک که فصل گذشته با ۲۲ گل‌زده با پیراهن میلان در رقابت‌های سری A ایتالیا و با یک‌گل زده بیشتر نسبت به کریستیانو رونالدو، سومین گلزن برتر این مسابقات لقب گرفت، می‌‌گوید دوست دارد کنار برنده پنج توپ طلا بازی کند.

پیانتک در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» در پاسخ به این پرسش که «دوست داشتی کنار چه کسی بازی کنی؟»، گفت: دوست داشتم زوج هجومی‌ام کریستیانو رونالدو و آندرِی شوچنکو بودند. وقتی من به ایتالیا آمدم چه کسی فکرش را می‌کرد از رونالدو بیشتر گل بزنم، بنابراین می‌خواهم پیشرفت کنم و  گلزن سطح بالایی شوم. برای رسیدن به این هدف هم هر کاری که از دستم ساخته باشد، انجام خواهم داد.

مهاجم لهستانی روسونری همچنین در تمجید از سرمربی جدید این تیم اظهار داشت: جامپائولو استاد فوتبال است و از سیستم بازی ۲-۱-۳-۴ او راضی هستم چون به ما این اجازه را می‌دهد که در موقعیت‌های هجومی‌تر قرار بگیریم.  

وی درباره سرمربی پیشن میلان هم خاطرنشان کرد: گتوسو اسطوره و البته کمی دیوانه است. او قلباً عاشق میلان است و بسیار مسئولیت‌پذیر بود. به نظرم جنارو  اواخر حضورش در میلان خسته شده بود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.