عراق مستقل است و در روابط با ایران دنباله روی هیچ کشوری نیست
عراق مستقل است و در روابط با ایران دنباله روی هیچ کشوری نیست

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: وزیر جوانان و ورزش عراق گفت: ارتباط بین ایران و عراق در ورزش و امور جوانان قطع شدنی نیست و ما تلاش می کنیم که این ارتباط و تعامل مناسب ادامه یابد. به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، احمدریاض طالب در حاشیه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

وزیر جوانان و ورزش عراق گفت: ارتباط بین ایران و عراق در ورزش و امور جوانان قطع شدنی نیست و ما تلاش می کنیم که این ارتباط و تعامل مناسب ادامه یابد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، احمدریاض طالب در حاشیه بازدید از کمپ تیم ملی فوتبال ایران و بازدید از پروژه های مختلف، ورزش ایران را دلیل پیشرفت های ورزش این کشور عنوان کرد و افزود: ما توانستیم در این نشست ها و بازدیدها از تجارب ارزنده ورزش ایران که پیشرفت زیادی داشته، استفاده کنیم.

وزیر جوانان و ورزش عراق پیشرفت های ورزش ایران را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: ایران در ورزش و به ویژه در فوتبال پیشرفت‌های زیادی داشته و ما نیاز داریم با بهره گیری از این پیشرفت ها‌، خودمان را هم به این سطح از پیشرفت برسانیم.

طالب ادامه داد: از فدراسیون فوتبال ایران بسیار ممنونم که تمام درها را به روی ما گشودند تا بتوانیم از امکانات آنها استفاده کنیم تا ورزش عراق هم بدرخشد.

وزیر جوانان و ورزش عراق ارتباط بین وزارت متبوع خود و ایران را بسیار خوب توصیف کرد و خاطرنشان کرد: ارتباط بین ایران و عراق در ورزش و امور جوانان قطع شدنی نیست و ما تلاش می کنیم که این ارتباط و تعامل مناسب ادامه یابد.

وی در پاسخ به سوالی درباره نارضایتی برخی از کشورها از ارتباط خوب ایران و عراق گفت: عراق کشور مستقلی است و دنباله روی هیچ کشوری نیست و دیدگاه مستقلی دارد و به همه کشورها احترام می‌گذارد.

وزیر جوانان و ورزش عراق در پایان گفت: من در همه رشته ها به جز ژیمناستیک دستی بر آتش دارم و به نوعی می‌توانم بازی کنم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.