حاضرم در فیفا آزمایش ایکس‌ری بدهم
حاضرم در فیفا آزمایش ایکس‌ری بدهم

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، در یکی، دو روز گذشته صحبت از این بود که علی‌اصغر تاری، بازیکن تازه‌وارد استقلال به عنوان سهمیه زیر ۲۳ سال (امید) دارای صغر سنی است. عده‌ای در این باره گزارش‌نویسی و در نهایت نتیجه گیری کردند که قطعاً این انتقال با ایراد و اشکال همراه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، در یکی، دو روز گذشته صحبت از این بود که علی‌اصغر تاری، بازیکن تازه‌وارد استقلال به عنوان سهمیه زیر ۲۳ سال (امید) دارای صغر سنی است. عده‌ای در این باره گزارش‌نویسی و در نهایت نتیجه گیری کردند که قطعاً این انتقال با ایراد و اشکال همراه است. به همین بهانه با این بازیکن استقلال حرف زدیم:
* ماجرای صغر سنی تو از کجا استارت خورد؟
از سه روز پیش که به استقلال پیوستم این ماجرا‌ها درباره من مطرح شد. اگر من صغر سنی بودم چرا تا پارسال و پیرارسال از این حرف‌ها نبود؟ ولی تا به استقلال آمدم این مسائل به وجود آمد؟
* چه کسی این موضوع را مطرح کرد؟
همان‌هایی که در رسانه‌ها آدم دارند. دلال‌هایی که برای من دسیسه درست کردند تا بتوانند بازیکن خودشان را به استقلال بیاورند. در حالی که استقلال روی حساب و کتاب بازیکن می‌گیرد نه رابطه و این چیزها.
* متولد چه سالی هستی؟
من بچه نوشهرم و در تاریخ نهم دی‌ماه ۱۳۸۰ به دنیا آمدم.
* یعنی هنوز ۱۸ سالت هم تمام نشده است؟
تازه امسال ۱۸ ساله می‌شوم.
* در کدام تیم‌ها بازی کردی؟
در ۱۶ سالگی در تیم شهرداری نوشهر عضویت داشتم و همان سال به تیم ملی جوانان با سرمربیگری فرهاد پورغلامی دعوت شدم. بعد از آن به تیم نفت تهران با سرمربیگری علی کریمی پیوستم و بعد از جدایی علی کریمی از آن تیم من هم رفتم. در همان زمان به تیم ماشین‌سازی در لیگ دسته یک پیوستم و سرمربی‌ام هم عباس آقایی بود.
* چه شد که به ذوب‌آهن پیوستی؟
امید نمازی مرا به این تیم آورد. تیمی که سعید آذری مدیرعاملش است و مو را از ماست می‌کشد. اگر من مشکلی از این بابت داشتم چرا ذوب‌آهن با من قرارداد بست؟ حاضرم هر آزمایشی لازم است را بدهم تا ثابت کنم چه کسی می‌خواسته کدام بازیکن را به تیم بیاورد ولی نتوانسته و از آدم‌هایی که در رسانه‌ها دارد استفاده کرده تا برای من مشکل درست کند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.