پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: سرمربی پرسپولیس گفت: از عملکرد تیم و بازیکنان در دیدار با نیروی زمینی راضی هستم. به گزارش رسانه ۷، گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری بعد از بازی با نیروی زمینی گفت: قبل از هر چیزی به تیم نیروی زمینی بابت فوتبالش تبریک می‌گویم. ما طبق روال […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سرمربی پرسپولیس گفت: از عملکرد تیم و بازیکنان در دیدار با نیروی زمینی راضی هستم.

به گزارش رسانه ۷، گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری بعد از بازی با نیروی زمینی گفت: قبل از هر چیزی به تیم نیروی زمینی بابت فوتبالش تبریک می‌گویم. ما طبق روال عادی ۲ بازی دوستانه دیگر داریم.

وی ادامه داد:‌ من از عملکرد تیم و بازیکنانم راضی هستم وکارهایی که از آنها می‌خواستم را در زمین انجام دادند.

کالدرون در باره تاخیر زمان آغاز لیگ افزود: هنوز تاریخ شروع لیگ را نمی‌دانم اما این تاخیر به کار ما می‌آید چرا که  ما در استانبول نتوانستیم بازی انجام دهیم و از طرفی منتظر مهاجم هستیم و این زمان به ما فرصت بهتری برای کار کردن می‌دهد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه تیمش با سیستم جدید کار کرده، اظهار داشت:‌ ما با همان سیستم قدیم کار کردیم اما در بازی قبل بازیکنان جوان بازی کردند و امروز بازیکنان باتجربه به میدان رفتند.

وی درباره عملکرد وحید امیری هم تصریح کرد: من امیری را برای خط حمله می‌خواهم چرا که او می‌تواند گل بزند. 

کالدرون در مورد شایعه جذب رضا اسدی گفت: درباره این مسئله چیزی نمی‌دانم.

سرمربی پرسپولیس درباره پشت در بودن تمرینات پرسپولیس گفت:‌زمانی که می‌خواهیم کار تاکتیکی انجام دهیم پشت در تمرین می‌کنیم و به جز آن مسئله‌ای نداریم. 

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.