بازی‌های Alan Wake و For Honor را رایگان دریافت کنید
بازی‌های Alan Wake و For Honor را رایگان دریافت کنید

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: از ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ که فروشگاه بازی‌های ویدیویی اپیک گیمز فعالیت خود را شروع کرده، بازی‌های زیادی از طریق این فروشگاه به صورت رایگان عرضه شده‌اند تا بتواند با استیم رقابت کند. برای هفته بعد، اپیک گیمز قرار است دو بازی که جدیداً خبرهایی در مورد آن‌ها شنیده […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

از ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ که فروشگاه بازی‌های ویدیویی اپیک گیمز فعالیت خود را شروع کرده، بازی‌های زیادی از طریق این فروشگاه به صورت رایگان عرضه شده‌اند تا بتواند با استیم رقابت کند. برای هفته بعد، اپیک گیمز قرار است دو بازی که جدیداً خبرهایی در مورد آن‌ها شنیده شده را به صورت رایگان در دسترس قرار دهد. عناوین Alan Wake و For Honor از تاریخ دوم تا نهم ماه آگوست (۱۱ تا ۱۸ مرداد ماه) رایگان خواهند بود.

با این که سیاست‌های فروشگاه اپیک گیمز یکی از بحث‌های داغ این روزهای صنعت گیم محسوب می‌شود اما اگر نگاهی به لیست بازی‌هایی که از طریق این فروشگاه به طور رایگان عرضه شده‌اند نگاه کنیم، می‌بینیم که بازی‌های بزرگی در میان آن‌ها بوده است و حالا هم عناوین Alan Wake و For Honor که قطعا ارزش تجربه را دارند.

عنوان For Honor قرار است از پنج شنبه هفته بعد، فصل سوم از سال سوم خود را شروع کند که باعث می‌شود موقعیت خوبی برای دریافت آن گیر گیمرها بیاید. البته به نظر فروشگاه اپیک قرار است فقط نسخه استاندارد بازی را به صورت رایگان تحویل دهد؛ یعنی در همان لحظه اول دسترسی به تمام شخصیت‌های داخل بازی را نخواهید داشت.

از آن جایی که بازی For Honor درجه بندی سنی بزرگسال دارد، اپیک گیمز Alan Wake را هم به صورت رایگان در کنارش عرضه می‌کند. همین ماه بود که استودیو بازی‌سازی رمدی حق نشر این بازی را پس گرفت و بعداً اعلام شد که به ساخت ادامه این عنوان علاقه‌مند است. همین که هنوز طرفداران، آلن ویک را در ذهن دارند و فراموشش نکرده‌اند، می‌تواند نکته‌ای مثبت برای ساخت نسخه جدیدی از آن باشد.

در حال حاضر دو بازی Moonlighter و This War of Mine از طریق اپیک گیمز تا تاریخ دوم آگوست به صورت رایگان در دسترس هستند و تا وقتی که Alan Wake و For Honor جایشان را بگیرند فرصت دارید به دست آوریدشان.

منبع خبر: دیجیاتو

آخرین اخبار علم و فناوری و تکنولوژی ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.