پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: ژائو میراندا به جیانگسو سانینگ پیوست. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، ژائو میراندا مدافع میانی ۳۴ ساله و برزیلی اینترمیلان با فسخ توافقی قرارداد خود با اینترمیلان، با قرارداد تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ به جیانگسو سانینگ چین پیوست. اسکای اسپورتس ایتالیا گزارش داده که […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

ژائو میراندا به جیانگسو سانینگ پیوست.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، ژائو میراندا مدافع میانی ۳۴ ساله و برزیلی اینترمیلان با فسخ توافقی قرارداد خود با اینترمیلان، با قرارداد تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ به جیانگسو سانینگ چین پیوست.

اسکای اسپورتس ایتالیا گزارش داده که اینترمیلان از این انتقال ۵ میلیون یورو درآمدزایی خواهد کرد و میراندا نیز سالانه ۴٫۵ میلیون یورو از این باشگاه حاضر در سوپرلیگ چین دستمزد خواهد گرفت.

جیانگسو سانینگ تحت مالکیت هولدینگ سانینگ است که ۶۸٫۵۵ درصد از سهام باشگاه اینترمیلان را در اختیار دارد. در این تیم که اکنون تحت هدایت کاسمین اولاریو رومانیایی است، بازیکنان مطرحی چون ادر، آلکس تکسیرا و گابریل پالتا نیز حضور دارند.

میراندا که سابقه بازی در کوریتیبا، سوشو و سن‌اتین را دارد در سال ۲۰۱۵ با عقد قراردادی دو ساله به شکل قرضی (۴ میلیون یورو) همراه با بند خرید اجباری ۱۱ میلیون یورویی از اتلتیکومادرید به اینترمیلان پیوست. او در این ۴ سال در ۱۲۱ بازی برای اینتر به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند. 

میراندا ۵۷ بازی ملی هم برای برزیل انجام داده و سلسائو را در جام جهانی ۲۰۱۸ و ۳ کوپا آمریکا (از جمله کوپا آمریکا ۲۰۱۹ که با قهرمانی برزیل همراه بود) همراهی کرده است.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.