پرسپولیس امسال شرایط سختی دارد
پرسپولیس امسال شرایط سختی دارد

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، مهدی شیری پس از برتری ۴ بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نیروی زمینی تهران اظهار داشت: ما به این دیدارهای تدارکاتی نیاز داشتیم. به خاطر شرایط آب و هوایی نتوانستیم در اردوی تدارکاتی بازی دوستانه داشته باشیم،‌ اما این دیدارها تدارک خوبی بود. خوشبختانه روز به […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

شیری: پرسپولیس امسال شرایط سختی داردبه گزارش رسانه ۷، مهدی شیری پس از برتری ۴ بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نیروی زمینی تهران اظهار داشت: ما به این دیدارهای تدارکاتی نیاز داشتیم. به خاطر شرایط آب و هوایی نتوانستیم در اردوی تدارکاتی بازی دوستانه داشته باشیم،‌ اما این دیدارها تدارک خوبی بود. خوشبختانه روز به روز بهتر و هماهنگ‌تر از قبل می‌شویم.

وی درباره نارضایتی اعضای تیم پرسپولیس از اردوی ترکیه گفت: قرار بود دو دیدار دوستانه خیلی خوب در این اردو داشته باشیم که به دلیل شرایط آب و هوایی لغو شدند. به همین خاطر بچه‌ها از این شرایط ناراضی بودند.

مدافع تیم پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان برای لیگ نوزدهم تصریح کرد: شرایط امسال خیلی سخت است. تیم‌ها خیلی خوب تمرین می‌کنند و به خوبی بسته شده‌اند. ما هم شرایط خاصی داریم و باید تلاش کنیم از گذشته خود دفاع کنیم.

شیری درخصوص کار کردن با گابریل کالدرون خاطرنشان کرد: کالدرون مربی بزرگی است و یک رزومه کاری قوی دارد. امیدوارم کنار سایر بازیکنان و اعضای کادر فنی، موفقیت‌های قبل را تکرار کنیم.

وی درباره نامشخص بودن زمان آغاز لیگ برتر اظهار داشت: این امر مسلماً‌ ما را هم اذیت می‌کند، چون ما برنامه خودمان را هم نمی‌دانیم. امیدوارم زودتر برنامه آغاز لیگ را بدهند تا بر اساس آن، برنامه‌ریزی و بازی تدارکاتی برگزار کنیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.