هادی پور طلاگرفت، عاشورزاده و مردانی نقره
هادی پور طلاگرفت، عاشورزاده و مردانی نقره

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، هفتمین دوره تورنمنت بین المللی جام الحسن اردن در رده سنی بزرگسال امروز در “امان” اردن برگزار شد. تکواندو‌ی کشورمان با ترکیب آرمین هادی پور، فرزان عاشورزاده و سجاد مردانی برای ارتقاء رنکینگ شان در سال پیش از بازی‌های المپیک توکیو و کسب سهمیه، در این […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، هفتمین دوره تورنمنت بین المللی جام الحسن اردن در رده سنی بزرگسال امروز در “امان” اردن برگزار شد.

تکواندو‌ی کشورمان با ترکیب آرمین هادی پور، فرزان عاشورزاده و سجاد مردانی برای ارتقاء رنکینگ شان در سال پیش از بازی‌های المپیک توکیو و کسب سهمیه، در این رویداد حضور پیدا کرده بودند که در نهایت موفق به کسب یک مدال طلا هادی پور و ۲ نقره عاشورزاه و مردانی شدند.
آرمین هادی‌پور در وزن ۵۸- کیلوگرم ابتدا به مصاف نماینده اردن رفت و پیش از زمانی قانونی و در پایان راند دوم این هوگوپوش را ۲۵ بر یک شکست داد؛ در ادامه نماینده امان را ۲۰ تایی کرد و راهی نیمه نهایی شد. آرمین در نیمه نهایی هوگوپوش پاکستانی را ۲۷ بر ۳  در پایان راند دوم شکست داد و در فینال نیز باید با نماینده تایلند مبارزه می‌کرد که با انصرف حریف برنده اعلام شد و عنوان قهرمانی را کسب کرد.
فرزان عاشورزاده در وزن ۶۳- کیلوگرم در گام نخست نماینده عربستان را ۱۲ بر ۲ شکست داد، در ادامه هوگوپوش اردنی را با نتیجه ۳۳ بر ۹ از پیش رو برداشت. فرزان در نیمه نهایی برابر دیگر نماینده اردن قرار گرفت و با نتیجه ۱۰ بر ۵ پیروز شد، اما در فینال نتیجه را به تکواندوکار ترکیه ۷ بر ۶ واگذار کرد و به مدال نقره بسنده کرد.
 سجاد مردانی در وزن ۸۷+ کیلوگرم ابتدا به مصاف هوگوپوش الجزایر رفت و با نتیجه ۲۸ بر ۶ به برتری رسید، در ادامه نماینده اردن را ۳۳ بر ۲۱ شکست داد و راهی فینال شد. سجاد در فینال نتیجه را برابر دیگر نماینده اردن ۱۹ بر ۱۱ واگذار کرد و بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.