ویسی: کاش هواداران پرسپولیس فینال را تماشا می‌کردند
ویسی: کاش هواداران پرسپولیس فینال را تماشا می‌کردند

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: سرمربی شاهین بوشهر با وجود شکست تیمش در بازی فینال جام شهدا می‌گوید از عملکرد شاگردانش در این بازی راضی است. به گزارش رسانه ۷،عبدالله ویسی بعد از شکست تیمش در فینال جام شهدا به سایپا اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. دو تیم خیلی خوب بازی کردند. کاش […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سرمربی شاهین بوشهر با وجود شکست تیمش در بازی فینال جام شهدا می‌گوید از عملکرد شاگردانش در این بازی راضی است.

به گزارش رسانه ۷،عبدالله ویسی بعد از شکست تیمش در فینال جام شهدا به سایپا اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. دو تیم خیلی خوب بازی کردند. کاش هواداران پرسپولیس این بازی را تماشا می کردند. خود من از این بازی لذت بردم. هر چند باختیم اما به تیم شاداب و با انگیزه سایپا تبریک می‌گویم. امیدوارم در لیگ برتر هم به این خوبی بازی کنیم.

او درباره بازگشت مجدد به لیگ برتر این بار با تیم شاهین بوشهر گفت: من مربی حرفه‌ای هستم. شاید یک ماه باشم یک ماه هم نباشم. وقتی هستم با تمام وجودم کارم را انجام می دهم و و می‌خواهم از کاری که می‌کنم لذت ببرم.

سرمربی شاهین بوشهر ادامه داد: ما با بودجه بسیار کمی تیم را آماده کردیم. ما کمترین بودجه لیگ برتر را داریم. امیدوارم بودجه‌ای که مشخص کردیم، توسط مسئولین تامین شود. به مردم و مسئولین بوشهر قول می‌دهم با تمام وجود از نام این تیم دفاع کنیم.

ویسی درباره موفقیت با شاهین بوشهر در لیگ برتر تاکید کرد: مهره‌های خوب و جویای نامی داریم. این کار حوصله و تحمل مردم و مسئولان را می‌خواهد. روزهای سختی پیش روی ما است. ان‌شاء‌الله این روزهای سخت را پشت سر می گذاریم.

وی درباره مشکلات موجود در تیمش و کناره گیری از هدایت این تیم، گفت: در هر خانواده و باشگاهی این مشکلات موجود است. از مسئولان بوشهر می‌خواهم کمک کنند این تیم که بعد از چند فصل به لیگ برتر برگشته در مسابقات موفق شود. هر کدام از اعضای شورای شهر و اعضای هیات مدیره نظرات خودشان را دارند. اگر هر کسی حرف خودش را بزند کار ما پیش نمی رود. مطمئن باشید روزهای خوبی خواهیم داشت.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.