پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: مکس کروزه در تابستان ۲۰۱۹ به فنرباغچه ترکیه پیوست. به گزارش وبسایت نود، مکس کروزه مهاجم ۳۱ ساله آلمانی که سابقه بازی برای سن‌پائولی، فرایبورگ، گلادباخ و وولفسبورگ را در کارنامه دارد، در روزهای پایانی ماه ژوئن بعد از ۳ سال از وردربرمن جدا شد و با قراردادی ۳ […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

مکس کروزه در تابستان ۲۰۱۹ به فنرباغچه ترکیه پیوست.

به گزارش وبسایت نود، مکس کروزه مهاجم ۳۱ ساله آلمانی که سابقه بازی برای سن‌پائولی، فرایبورگ، گلادباخ و وولفسبورگ را در کارنامه دارد، در روزهای پایانی ماه ژوئن بعد از ۳ سال از وردربرمن جدا شد و با قراردادی ۳ ساله به فنرباغچه ترکیه پیوست.

کروزه که در کارنامه او ۱۴ بازی ملی و ۴ گل نیز به چشم می‌خورد، در تابستان ۲۰۱۹ به پایان قرارداد خود با برمن رسید و به عنوان بازیکن آزاد، پیشنهادات زیادی را دریافت کرد، پیشنهاداتی که اکنون خود کروزه ادعا کرده یکی از آن ها از طرف یورگن کلوپ، سرمربی تیم قهرمان اروپا بوده است.

کروزه در گفت و گویی با BeIn Sports ترکیه در این خصوص گفت: “در این دوران پیشنهادات زیادی دریافت کردم که یکی از آن ها از طرف لیورپول بود. اما تصمیم گرفتم که به فنرباغچه بپیوندم چون اعتقاد دارم در ترکیه بسیار خوشحال خواهم بود. با بازیکنان زیادی در این خصوص صحبت کردم و از تصمیم خود خوشحالم.”

کروزه به حضور در آنفیلد لینک شده بود اما لیورپول اکو که از رسانه های نزدیک به این باشگاه است، در همان زمان خبر داد که یورگن کلوپ تصمیمی برای اضافه کردن کروزه به جمع بازیکنان تهاجمی تیمش ندارد. تصمیم کلوپ بر حفظ دیووک اوریگی و موافقت با حضور رایان بروستر در ترکیب تیم نخست، نشان از این داشت که او از همان ابتدا تمایلی به افزوده شدن چهره ای جدید به خط حمله تیمش ندارد. 

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.