ابراهیم صادقی: ۱۶ تیم لیگ‌برتری برای کسب سهمیه آسیا رقابت می‌کنند
ابراهیم صادقی: ۱۶ تیم لیگ‌برتری برای کسب سهمیه آسیا رقابت می‌کنند

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: سرمربی سایپا می‌گوید در لیگ برتر ایران همه تیم‌ها برای کسب سهمیه آسیا بازی می کنند. به گزارش رسانه ۷،ابراهیم صادقی درباره قهرمانی تیمش در جام شهدا گفت: به خاطر بزرگداشت جام شهدا در این رقابت‌ها شرکت کردیم. برای تیم ما که تغییرات زیادی داشت و بازیکنان جوانی دارد، […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سرمربی سایپا می‌گوید در لیگ برتر ایران همه تیم‌ها برای کسب سهمیه آسیا بازی می کنند.

به گزارش رسانه ۷،ابراهیم صادقی درباره قهرمانی تیمش در جام شهدا گفت: به خاطر بزرگداشت جام شهدا در این رقابت‌ها شرکت کردیم. برای تیم ما که تغییرات زیادی داشت و بازیکنان جوانی دارد، بازی با پرسپولیس و شاهین تجربه خوبی بود. سعی کردیم بیشتر از بازیکنانی استفاده کنیم که مقابل پرسپولیس غایب بودند. در نیمه دوم هم پنج، شش تعویض داشتیم و در مجموع تجربه خوبی بود.

سرمربی سایپا درباره خوش شانسی تیمش و برگزاری بازی‌هایش در ساعات پایانی روز ادامه داد: بازی اول و دوم ما هشت شب بود. بازی در ساعت پنج بعد از ظهر بسیار سخت است.

او درباره تاخیر در شروع لیگ برتر گفت: برنامه پیشنهادی سازمان لیگ این بود که رقابت ها در هشتم مرداد شروع شود اما این اتفاق نیافتاد. این موضوع برای تیم ما که برنامه کاری خود را می‌دانست بسیار سخت بود.

صادقی درباره هدف تیمش در لیگ نوزدهم تاکید کرد: هدف ما این است که هفته به هفته بهتر شود. تیمی که هفده بازیکن خود را از دست داده و بازیکنان جوان زیادی دارد، هدفش پیشرفت است. اگر پیشرفت کنیم، نتایج خوب می‌گیریم. در لیگ برتر همه برای کسب سهمیه آسیایی بازی می‌کنند. دنبال پیشرفت بازیکنان و داشتن تیم خوبی در لیگ نوزدهم هستیم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.