قلب من برای رم است، اما بوکا هم رویایی‌است
قلب من برای رم است، اما بوکا هم رویایی‌است

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، دیروز باشگاه بوکاجونیورز انتقال دنیله دروسی را تایید کرد و امروز او رسماً قراردادش با این باشگاه آرژانتینی را به امضا رساند. دروسی پس از امضای قرارداد، در تمرینات این تیم حاضر شد. توئیتر بوکاجونیورز برای معارفه دروسی، کلیپی منتشر کرده است. دروسی در این کلیپ […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، دیروز باشگاه بوکاجونیورز انتقال دنیله دروسی را تایید کرد و امروز او رسماً قراردادش با این باشگاه آرژانتینی را به امضا رساند. دروسی پس از امضای قرارداد، در تمرینات این تیم حاضر شد. توئیتر بوکاجونیورز برای معارفه دروسی، کلیپی منتشر کرده است. دروسی در این کلیپ می‌گوید: قلبم برای رم است، اما واقعا از بوکا خوشم می‌آید و در کودکی شروع به دیدن بازی‌های این تیم کردم. آن‌ها مارادونا را داشتند، اما من عاشق ورزشگاه و تعصب هواداران هم شدم. باشگاهی که توسط ایتالیایی‌ها تاسیس شده و این موضوع باعث می‌شود حس کنید که در وطن خودتان هستید. باشگاهی بزرگ، باشگاهی که می‌توانید به آن ایمان داشته باشید.
من همیشه می‌خواستم به آمریکا بروم، اما ضمناً می‌خواستم از آن پله‌ها بالا بروم و فقط یک بار هم که شده به عنوان بازیکن بوکا وارد لا بومبونرا (ورزشگاه بوکاجونیورز) شوم؛ واقعا لحظه لذت بخشی خواهد بود. مهم‌ترین موضوع در زندگی این است که رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید. متشکرم بوکا؛ این بوکاست.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.