هنوز کار تیم ملی والیبال تمام نشده
هنوز کار تیم ملی والیبال تمام نشده

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بهروز عطایی با ابراز خوشحالی از پیروزی ۳ بر صفر تیم والیبال جوانان ایران مقابل برزیل و صعود تاریخی شاگردانش به فینال رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان اظهار داشت: می‌دانستیم که برزیل با تمام قوا به مصاف ما می‌آید، اما ما […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بهروز عطایی با ابراز خوشحالی از پیروزی ۳ بر صفر تیم والیبال جوانان ایران مقابل برزیل و صعود تاریخی شاگردانش به فینال رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان اظهار داشت: می‌دانستیم که برزیل با تمام قوا به مصاف ما می‌آید، اما ما هم با اطلاعات کافی با این تیم بازی کردیم. بازیکنان ما نسبت به برزیلی‌ها آمادگی ذهنی بهتری داشتند و توانستند بر جریان بازی سوار شوند.
وی ادامه داد: ما تیم برتر میدان بودیم و برزیلی‌ها را مجبور کردیم که به شکلی بازی کنند که ما می‌خواهیم.
سرمربی تیم والیبال جوانان با اشاره به این که صعود به فینال یک اتفاق تاریخی بوده تصریح کرد: هنوز کار تمام نشده است و از همان روز که استارت کار را زدیم، برای بهترین نتیجه بوده است. تعدادی از بازیکنان‌مان دیر به تیم اضافه شدند، اما هم آن‌ها و هم سایر بازیکنان خیلی خوب بازی کردند.
عطایی در پایان خاطرنشان کرد: مقابل ایتالیا هم با تمام قوا به میدان می‌رویم و اطلاعات کاملی از این تیم داریم. امیدوارم مقابل این تیم یک بازی خوب انجام دهیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.