اعزام تنها چهار پاروزن به مسابقات جهانی رومانی/ کم کاری در رده جوانان، میراثی از گذشتگان
اعزام تنها چهار پاروزن به مسابقات جهانی رومانی/ کم کاری در رده جوانان، میراثی از گذشتگان

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: چهار ملی پوش به مسابقات قایقرانی کانو و کایاک جوانان و امید جهان اعزام می شوند. به گزارش رسانه ۷،مسابقات قایقرانی آب های آرام رده جوانان و زیر ۲۳ سال از ۱تا ۴ آگوست ( ۱۰ تا ۱۳ مرداد) در رومانی برگزار می شود. در این دوره از مسابقات […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

چهار ملی پوش به مسابقات قایقرانی کانو و کایاک جوانان و امید جهان اعزام می شوند.

به گزارش رسانه ۷،مسابقات قایقرانی آب های آرام رده جوانان و زیر ۲۳ سال از ۱تا ۴ آگوست ( ۱۰ تا ۱۳ مرداد) در رومانی برگزار می شود. در این دوره از مسابقات ایران دو نماینده در بخش کانو و دو نمانیده هم در بخش کایاک دارد. محمد نبی رضایی ، عرفان زنده پی، ایلیا نادرنژاد و مهرشاد شریفی نمایندگان ایران در این مسابقات هستند.

علیرضا سهرابیان در مورد اعزام نشدن بانوان به مسابقات رومانی به رسانه ۷،گفت: من برای مسابقات مجارستان بجای خودم یک بانوی ورزشکار اعزام می کنم اما در مسابقات جوانان و امید رومانی، نفراتی اعزام می شوند که شانس کسب موفقیت داشته باشند. البته این طور نیست که بانوان ما بد هستند اما فدراسیون با توجه به بدهی هایی که دارد، آنقدر پولدار نیست که  که بتواند اعزام هایی داشته باشد که صرفا برای کسب تجربه باشد.

 سهرابیان ادامه داد: چهار نفری که به مسابقات رومانی اعزام می شوند، شانس این را دارند که بهتر از بقیه ظاهر شوند. البته در اینکه در رده جوانان کم کار شده و پتانسیل کمتری داریم ، شکی در آن نیست. الان من در رده جوانان اردو بگذارم یا مسابقه انتخابی فکر می کنید چند نفر شرکت کنند؟ واقعا تعداد کم است  و این نشان می دهد  سرمایه گذاری کمی بر روی این رده صورت گرفته است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.