آماده نگه‌داشتن تیم سخت است
آماده نگه‌داشتن تیم سخت است

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، ابراهیم صادقی پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر و قهرمانی این تیم در جام شهدا اظهار داشت: مدیریت باشگاه پیشنهاد کرد که در این جام به خاطر بزرگداشت نام شهدا شرکت کنیم که ما هم پذیرفتیم.وی ادامه داد: برای تیم جوان […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

صادقی: آماده نگه‌داشتن تیم سخت است
به گزارش رسانه ۷، ابراهیم صادقی پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر و قهرمانی این تیم در جام شهدا اظهار داشت: مدیریت باشگاه پیشنهاد کرد که در این جام به خاطر بزرگداشت نام شهدا شرکت کنیم که ما هم پذیرفتیم.
وی ادامه داد: برای تیم جوان ما، خیلی خوب است که با تیم‌های قوی لیگ برتری از جمله پرسپولیس و شاهین بازی کنیم. حضور در این مسابقات تجربه خیلی خوبی بود. تلاش کردیم به بیشتر بازیکنانی که برابر پرسپولیس به میدان رفتند، استراحت دهیم و در نیمه دوم هم چند تعویض کردیم. فکر می‌کنم تجربه خیلی خوبی بود.
سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره اینکه تیمش خوش‌شانس بود که در این مسابقات در اوج گرما به میدان نرفت، تصریح کرد: بله. هر دو بازی ما ساعت هشت شب بود و در ساعت پنج بعدازظهر بازی نکردیم. در این صورت مجبور بودیم از ساعت ۴:۳۰ خودمان را گرم کنیم که این خیلی سخت بود.
صادقی در مورد نامشخص بودن تاریخ آغاز مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: در برنامه پیشنهادی که به باشگاه ارسال شد، قرار بود لیگ برتر روز‌های نهم و دهم مرداد آغاز شود،، اما هنوز مشخص نیست لیگ چه زمانی شروع شود. ما کارمان را زود آغاز کردیم و با برنامه پیش رفتیم. امیدوارم تاریخ آغاز مسابقات لیگ برتر هر چه زودتر مشخص شود، چون برای یک مربی سخت است که تیمش را چند هفته آماده نگه دارد.
وی درباره اینکه یکی از بازیکنان تیمش گفته بود نارنجی‌پوشان برای کسب سهمیه آسیایی می‌جنگند، گفت: هدف ما این است که هفته به هفته بهتر شویم و پیشرفت کنیم. تیمی که ۱۷ بازیکنش تغییر کرده و بیشتر بازیکنانش نفرات جوان هستند، هدفش باید پیشرفت باشد. اگر خوب کار کنیم، پیشرفت می‌کنیم و می‌توانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.