دروازه‌بان جنجالی تراکتور در مسجدسلیمان
دروازه‌بان جنجالی تراکتور در مسجدسلیمان

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، محسن فروزان و یک بازیکن اهل کشور بنین در تمرینات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان حضور یافته‌اند.تمرینات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به مدت دو روز تعطیل شده است و شاگردان مهدی تارتار تمرینات خود را از روز دوشنبه در تهران آغاز می‌کنند.محسن فروزان، دروازه‌بان فصل گذشته تیم […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

دروازه‌بان پرحاشیه تراکتور در مسجدسلیمان
به گزارش رسانه ۷، محسن فروزان و یک بازیکن اهل کشور بنین در تمرینات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان حضور یافته‌اند.
تمرینات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به مدت دو روز تعطیل شده است و شاگردان مهدی تارتار تمرینات خود را از روز دوشنبه در تهران آغاز می‌کنند.
محسن فروزان، دروازه‌بان فصل گذشته تیم تراکتورسازی که پیش‌تر در استقلال هم حضور داشت، مدتی است که در تمرینات نفتی‌ها شرکت می‌کند. البته اعضای کادر فنی تیم نفت می‌گویند که قصد جذب فروزان را ندارند و او به دلیل دوستی با برخی بازیکنان تیم کنار آن‌ها تمرین می‌کند. البته سهمیه بازیکنان لیگ برتری زردپوشان هم تکمیل شده است و جذب فروزان برای آن‌ها امکان‌پذیر نیست.
همچنین لاکی ویکتور، بازیکن اهل کشور بنین هم در تمرینات نفت مسجدسلیمان شرکت کرده است تا در صورت تأیید مهدی تارتار، با این باشگاه قرارداد امضا کند. ظفر عمان، آخرین باشگاهی است که ویکتور در آن توپ زده است.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.