لیگ دیرتر شروع شود به نفع ماست
لیگ دیرتر شروع شود به نفع ماست

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، گابریل کالدرون پس از برتری ۴ بر صفر شاگردانش برابر تیم فوتبال نیروی زمینی تهران در دیدار رده‌بندی جام شهدا اظهار داشت: قبل از هر چیز دوست دارم به تیم مقابل تبریک بگویم از این جهت که فوتبال باکیفیتی را ارائه کردند و این نوع بازی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، گابریل کالدرون پس از برتری ۴ بر صفر شاگردانش برابر تیم فوتبال نیروی زمینی تهران در دیدار رده‌بندی جام شهدا اظهار داشت: قبل از هر چیز دوست دارم به تیم مقابل تبریک بگویم از این جهت که فوتبال باکیفیتی را ارائه کردند و این نوع بازی آنها برای فوتبال ایران خوب است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود: از عملکرد بازیکنانم در این بازی راضی هستم و ما باید سعی کنیم به همین روال به کارمان ادامه دهیم. بازیکنان آنچه را که در تمرینات مرور کرده بودیم، در این بازی پیاده کردند و در کل روز خوبی داشتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تاریخ شروع لیگ را می‌داند تا براساس آن برنامه‌ریزی کند، گفت: نه، من هنوز تاریخ آغاز بازی‌ها را نمی‌دانم، اما به کارمان طبق برنامه ادامه می‌دهیم. وقتی برنامه آماده‌سازی ما را نگاه کنید، ما در استانبول نتوانستیم بازی‌های دوستانه‌ای داشته باشیم و از طرف دیگر هنوز مهاجم نوک مدنظرمان را جذب نکرده‌ایم. با توجه یه این مسئله اگر بازی‌های دیرتر از زمان موعد برگزار شود، ما می‌توانیم برنامه‌‌های خود را پیاده کنیم.

کالدرون در واکنش به طرح این پرسش که آیا او بعد از شکست تیمش مقابل سایپا تصمیم به تغییر سیستم گرفته است یا نه، یادآور شد: نه، ما تغییر سیستم ندادیم و فقط نفرات‌مان تغییر کردند. در آن بازی بیشتر به جوان‌ها میدان دادیم و در این بازی نفرات اصلی به میدان رفتند. امروز ما وحید امیری را در خط هافبک بازی دادیم و او در کارهای دفاعی به تیم کمک کرد، اما بازیکنی مثل او را در خط حمله می‌خواهم از این جهت که در امر گلزنی مؤثرتر است.

وی در پایان راجع به برگزاری تمرینات تیمش پشت درهای بسته و همچنین شایعه قرار گرفتن رضا اسدی در لیست خرید تیمش، یاد‌آور شد: در نزدیکی مسابقات طبیعی است که تمرینات پشت درهای بسته برگزار شود و این دلیل خاصی ندارد. در مورد بازیکنی هم که نام بردید اصلاً چیزی نشنیده‌ام.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.