ارزشمندترین هاکی‌باز سالنی آسیا: فاصله زیادی با رقیبان داشتیم
ارزشمندترین هاکی‌باز سالنی آسیا: فاصله زیادی با رقیبان داشتیم

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: کاپیتان تیم هاکی سالنی ایران و ارزشمندترین بازیکن جام ملت‌های آسیا می‌گوید: هاکی‌بازان ایران به حدی خوب بودند که انتخاب بهترین بازیکن جام ملت‌ها بسیار سخت بود. بهداد بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار رسانه ۷،در خصوص رقابت‌های جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: این رقابت‌ها هر دوره با تدابیر بهتر […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

کاپیتان تیم هاکی سالنی ایران و ارزشمندترین بازیکن جام ملت‌های آسیا می‌گوید: هاکی‌بازان ایران به حدی خوب بودند که انتخاب بهترین بازیکن جام ملت‌ها بسیار سخت بود.

بهداد بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار رسانه ۷،در خصوص رقابت‌های جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: این رقابت‌ها هر دوره با تدابیر بهتر و تیم‌های بیشتری برگزار می‌شود و تیم‌های آسیایی به دنبال پیشرفت هستند و امسال با حضور ۲۰ تیم بانوان و آقایان شلوغ‌ترین دوره را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه سطح مسابقات خوب بود، تصریح کرد: اکثر تیم‌ها مربی خارجی جذب کرده بودند و همه به سمتی می‌روند که عنوان قهرمانی را از ایران بگیرند هرچند خودشان می‌دانند که فاصله زیادی با ما دارند.

بیرانوند در خصوص میزبانی تایلند بیان کرد: سالن کوچک و غیراستاندارد، کف‌پوش بسیار بد و هوای شرجی باعث شد که کار برای تیم‌ها سخت شود اما خوشبختانه با این شرایط هم مقتدرانه قهرمان شدیم.

این هاکی‌باز لرستانی با اشاره به عنوان ارزشمندترین بازیکن آسیا گفت: خوشحالم برای دومین دوره متوالی این عنوان به من و تیم ملی ایران رسید و بچه‌ها به حدی خوب کار کردند که انتخاب بهترین بازیکن بسیار سخت بود و واقعاً همه هاکی‌بازان ایرانی بهترین بازیکن بودند که از همه تشکر می‌کنم.

وی در خصوص نتایج تیم بانوان گفت: در این بخش بعد از هشت سال تیم اعزام شد و چون بازیکنان کم‌تجربه بودند نتوانستند از گروه صعود کنند. برای شروع بد نبود و امیدواریم این اعزام‌ها ادامه داشته باشد تا بانوان هم مثل آقایان حرف اول را در آسیا بزنند.

بیرانوند بیان کرد: فدراسیون جدید برنامه‌های خوبی دارد و امیدواریم در رقابت‌های آتی هم بتوانیم در میادین بین‌المللی نتایج خوبی بگیریم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.