حاشیه‌های مدیریتی به استقلال ضربه خواهد زد
حاشیه‌های مدیریتی به استقلال ضربه خواهد زد

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، علی حاج‌اکبری، هافبک اسبق استقلال تهران درخصوص شرایط این روز‌های آبی‌پوشان با ما هم صحبت شد. این گفتگو را بخوانید.* فکر می‌کنید اردوی استقلال در ترکیه چطور بود؟به نظر من این اردو کمک خواهد کرد تا سرمربی جدید استقلال بتواند شناخت بیشتری از بازیکنان خود پیدا […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، علی حاج‌اکبری، هافبک اسبق استقلال تهران درخصوص شرایط این روز‌های آبی‌پوشان با ما هم صحبت شد. این گفتگو را بخوانید.
* فکر می‌کنید اردوی استقلال در ترکیه چطور بود؟
به نظر من این اردو کمک خواهد کرد تا سرمربی جدید استقلال بتواند شناخت بیشتری از بازیکنان خود پیدا کند. به هر حال او مدت کمی است که به ایران آمده و به زمان کافی نیاز دارد تا مهره‌هایش را بهتر بشناسد. اردوی ترکیه در مجموع برای آبی‌پوشان مفید بود.
*آیا استراماچونی در استقلال موفق می‌شود؟
حواشی در استقلال زیاد است، ولی به هر حال او سرمربی اینترمیلان بود و با حواشی تیم‌های بزرگ کاملاً آشناست. اگرچه باید شانس هم بیاورد. استراماچونی می‌تواند طی مدت کوتاهی محبوب‌ترین فرد استقلال شود و اگر تیمش نتیجه بگیرد، روند خوبی را شروع خواهد کرد.
*تعطیلی لیگ آیا به استقلال ضربه نخواهد زد؟
اتفاقاً به تعویق افتادن لیگ می‌تواند به سود استقلال شود تا تیم بیشتر تمرین کند و هماهنگ‌تر شود. از نظر من استراماچونی شانس آورد که بازی‌های لیگ به تعویق افتاده است.
*آیا استقلال شانس قهرمانی در لیگ را دارد؟
بله، اتفاقاً جوانان خوبی جذب استقلال شده‌اند و سرمربی ایتالیایی تیمش را با ستاره‌ها نبسته است. تجربه نشان داده بازیکنان جوان، اما باانگیزه در استقلال بهتر از برخی ستاره‌ها کار کرده‌اند. با این وجود استقلال می‌تواند امسال حداقل یک جام کسب کند.
*اما سایر مدعیان؟
سپاهان، پرسپولیس و تراکتورسازی مدعیان اصلی هستند که استقلال را تهدید خواهند کرد، اما به نظر من استقلال می‌تواند با همین شرایطی که دارد، قهرمان لیگ برتر و یا جام حذفی باشد به شرطی که حاشیه‌های مدیریتی به تیم لطمه نزند و مشکلات را هرچه زودتر برطرف کنند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.