تیم ملی فوتبال ایران به مصاف بنگلادش می‌رود؟
تیم ملی فوتبال ایران به مصاف بنگلادش می‌رود؟

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: دبیر کل فدراسیون فوتبال بنگلادش به برگزاری بازی دوستانه با ایران در قطر خوشبین است. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی استار، بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از دو ماه آینده آغاز می‌شود و تیم ملی فوتبال ایران مانند دیگر تیم های سید یک در هفته […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

دبیر کل فدراسیون فوتبال بنگلادش به برگزاری بازی دوستانه با ایران در قطر خوشبین است.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی استار، بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از دو ماه آینده آغاز می‌شود و تیم ملی فوتبال ایران مانند دیگر تیم های سید یک در هفته اول استراحت دارد. ملی پوشان ایران قبل از اولین دیدار خود در این رقابت ها که برابر هنگ کنگ است می‌توانند یک دیدار دوستانه داشته باشند و به نظر می رسد بنگلادش حریف ایران در این دیدار است.

ابو نایم دبیر کل فدراسیون فوتبال بنگلادش گفت: ما درخواستی از ایران برای برگزاری یک بازی دوستانه در ماه سپتامبر داشتیم و پاسخ اولیه ایرانی ها نیز به این درخواست مثبت بوده است. ما قصد برپایی اردوی ۸ الی ۱۰ روزه را در دوحه قطر داریم و دوست داریم قبل از شروع بازیهایمان در انتخابی جام جهانی یک دیدار دوستانه خوب نیز داشته باشیم.

تیم ملی فوتبال ایران در دور دوم انتخابی جام جهانی قطر با تیم های کامبوج، هنگ کنگ، بحرین و عراق همگروه شده است. تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدار خود در این رقابت ها سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ در زمین هنگ کنگ دیدار خواهد داشت.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.