میزبانی ایران در مسابقات مقدماتی فوتسال آسیا به کام تیم‌های باشگاهی
میزبانی ایران در مسابقات مقدماتی فوتسال آسیا به کام تیم‌های باشگاهی

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: با رسیدن میزبانی بازی های مقدماتی فوتسال آسیا به ایران،تیم‌های باشگاهی نیز ناخواسته از این اتفاق بهره می‌برند. به گزارش رسانه ۷،مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در شرایطی از اسفند ماه برگزار می‌شود که بازی‌های مقدماتی آن مهر امسال در چهار منطقه خواهد بود. ایران در بخش آسیای مرکزی برای […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

با رسیدن میزبانی بازی های مقدماتی فوتسال آسیا به ایران،تیم‌های باشگاهی نیز ناخواسته از این اتفاق بهره می‌برند.

به گزارش رسانه ۷،مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در شرایطی از اسفند ماه برگزار می‌شود که بازی‌های مقدماتی آن مهر امسال در چهار منطقه خواهد بود. ایران در بخش آسیای مرکزی برای دومین دوره پیاپی درخواست میزبانی داده بود که این درخواست مورد قبول واقع شد و ارومیه به عنوان میزبان مسابقات مقدماتی فوتسال ۲۰۲۰ آسیا انتخاب شد.

سازمان لیگ از مدت‌ها پیش در اعلام برنامه هفته های پایانی نیم فصل اول دچار سردرگمی شده بود و منتظر بود تا تکلیف میزبانی این بازی‌ها مشخص شود.

چنانچه این میزبانی به ایران نمی‌رسید با توجه به برگزاری اردو و سفر به کشوری دیگر زمان بیشتری برای تیم ملی صرف می‌شد و این عامل باعث می‌شد تا از زمان لیگ کم شود اما حالا با رسیدن میزبانی به ارومیه و برگزاری بازی‌ها در داخل ایران، دست سازمان لیگ برای برنامه ریزی بهتر باز شده و از فشردگی بازی‌ها کم خواهد شد. سازمان لیگ قرار است هفته آینده برنامه کامل نیم فصل اول را اعلام کند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.