سخندان: مشکل دستمزد داوری هنوز هست ولی فدارسیون را درک می‌کنیم
سخندان: مشکل دستمزد داوری هنوز هست ولی فدارسیون را درک می‌کنیم

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: رضا سخندان می‌گوید مشکلات دستمزد داوری برای داوران هنوز وجود دارد. به گزارش رسانه ۷،رضا سخندان داور لیگ برتر فوتبال در حاشیه جلسه توجیهی داوران لیگ برتر اظهار کرد: داورها باید دانش داوری خود را افزایش دهند و من امروز وقتی وارد کلاس شدم، حس کردم در کلاس AFC […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

رضا سخندان می‌گوید مشکلات دستمزد داوری برای داوران هنوز وجود دارد.

به گزارش رسانه ۷،رضا سخندان داور لیگ برتر فوتبال در حاشیه جلسه توجیهی داوران لیگ برتر اظهار کرد: داورها باید دانش داوری خود را افزایش دهند و من امروز وقتی وارد کلاس شدم، حس کردم در کلاس AFC و FIFA و حضور دارم. ۲۸ سال است که داوری هستم و شرایط کلاس‌ها بسیار خوب است و مثل شرایط FIFA و AFC است و از تاج و ممبینی تشکر می‌کنم که این شرایط را رقم زدند امیدوارم این اتفاقات ادامه دار باشد و داوران توانایی خود را بالا ببرند و لیگ برتر خوبی داشته باشیم.

او  ادامه داد: ظرفیت‌های خوبی در داوری و کمک داوری در فوتبال ایران وجود دارد و همانطور که تیم‌های داوری ما در سطح جهانی موفق هستند، اگر ما برای این داوران جوان ارزش قائل باشیم، می‌توانند آینده داوری کشور را بسازند.

سخندان درباره دستمزد داوری گفت:‌ این مشکل دستمزد داوری هنوز ادامه دارد اما ما مشکلات فدراسیون را بابت مسائل مالی درک می‌کنیم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.