تیم بعدی شایان مصلح مشخص شد!
تیم بعدی شایان مصلح مشخص شد!

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، نام شایان مصلح با تصمیم گابریل کالدرون در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفت و او باید به فکر حضور در تیم دیگری غیر از پرسپولیس در فصل نوزدهم باشد. البته این بازیکن همین یک ماه قبل با سرخپوشان تمدیدقرارداد کرده بود و برای جدایی، نیاز به اخذ […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، نام شایان مصلح با تصمیم گابریل کالدرون در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفت و او باید به فکر حضور در تیم دیگری غیر از پرسپولیس در فصل نوزدهم باشد. البته این بازیکن همین یک ماه قبل با سرخپوشان تمدیدقرارداد کرده بود و برای جدایی، نیاز به اخذ برگه تسویه حساب دارد.
شایان تقریبا هر روز برای دیدار با ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس راهی دفتر این باشگاه در خیابان شیخ بهایی می‌شود، اما هنوز نتوانسته به توافق نهایی برای جدایی برسد.
از سوی دیگر، پیشنهادات خوبی به دستش رسیده و می‌خواهد راهی تیم‌های دیگر شود. مهم‌ترین پیشنهاد برای شایان از باشگاه شهرخوردوی مشهد است. نزدیکان به باشگاه شهرخودرو می‌گویند کار تمام است و توافق در همه مسائل و موارد انجام شده و با امضای نهایی شایان، کار انتقالش به این تیم، پایان می‌یابد.
اتفاقا یحیی گل محمدی سرمربی تیم مشهدی که دو بازیکن چپ پای خود را کنار گذاشته منتظر قطعی شدن حضور شایان در لیستش است و از سوی دیگر، مصلح نیز در صورت دریافت فوری رضایتنامه، به شهرخودرو می‌رود. هر دو طرف می‌گویند این انتقال قطعی است، اما در فوتبال ایران باید منتظر هر اتفاقی بود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.