عکس| شوخی بامزه پرسپولیسی‌ها با عرب
عکس| شوخی بامزه پرسپولیسی‌ها با عرب

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، عملکرد ایرج عرب هنوز نتوانسته طرفداران پرسپولیس را شاد و خوشحال کند. پرسپولیسی‌ها چند هفته است که به شدت از عملکرد و مدل مدیریتی عرب و سایر ارکان هیئت‌مدیره گلایه دارند که بخش اعظم آن به‌خاطر از دست دادن برانکو بود. حالا هم نگرانی اصلی طرفداران تیم […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، عملکرد ایرج عرب هنوز نتوانسته طرفداران پرسپولیس را شاد و خوشحال کند. پرسپولیسی‌ها چند هفته است که به شدت از عملکرد و مدل مدیریتی عرب و سایر ارکان هیئت‌مدیره گلایه دارند که بخش اعظم آن به‌خاطر از دست دادن برانکو بود.

حالا هم نگرانی اصلی طرفداران تیم به ماجرای بی توجهی کادر مدیریتی برای جذب مهاجم مدنظر گابریل کالدرون مربوط است. پرسپولیسی‌ها که متوجه شده‌اند با اعتراضات خود به جایی نمی‌رسند، این بار با زبان طنز، سر‌به‌سر عرب گذاشتند تا شاید او وارد عمل شده و خیلی زود، مهاجم مدنظر پرسپولیس را جذب کند.

در این عکس که عرب را در دقایق پایانی دیدار با نیروی زمینی به تصویر کشیده، یکی از طرفداران تیم، متن جالبی از قول عرب (به زبان طنز) نوشته است: «تیمی که ۴ گل زده دیگه احتیاج به مهاجم نداره، من برم یه مدافع دیگه بخرم!»

عکس| شوخی بامزه پرسپولیسی ها با عرب

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.