سیمئونه بعد از پیروزی تاریخی مقابل رئال مادرید چه گفت؟
سیمئونه بعد از پیروزی تاریخی مقابل رئال مادرید چه گفت؟

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: سرمربی اتلتیکومادرید معتقد است بازی تیمش مقابل رئال مادرید نشان دهنده قدرت دو تیم نبود. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اتلتیکومادرید بامداد شنبه در یک بازی دوستانه ۷ بر ۳ رئال مادرید را شکست داد. دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: به تمرین و آماده […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سرمربی اتلتیکومادرید معتقد است بازی تیمش مقابل رئال مادرید نشان دهنده قدرت دو تیم نبود.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اتلتیکومادرید بامداد شنبه در یک بازی دوستانه ۷ بر ۳ رئال مادرید را شکست داد. دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: به تمرین و آماده سازی مان در پیش فصل ادامه خواهیم داد. می‌دانستیم بازیکنانی که از ابتدا به میدان می‌روند ۶۰ تا ۷۰ دقیقه می‌توانند بازی کنند. خیلی خوب خود را برای داربی آماده کرده بودیم. برابر چیواس موقعیت های خوبی داشتیم و برای من از این سه بازی دوستانه که انجام دادیم دیدار برابر چیواس از همه بهتر بود. تعهد و قدرت تیمی در آن بازی بیش از همه آشکار بود. ما خود را برای یک داربی آماده کرده بودیم و نتیجه خوبی کسب کردیم.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه اظهار کرد: من واقعیت را می‌بینیم. بازی خوبی بود. ما شور و تمایل خود را نشان دادیم. اکنون منتظر دیدار بعد هستیم. همه در بهترین شکل برای این دیدار آماده خواهند بود.

سرمربی آرژانتینی افزود: خیلی خوب خود را برای بازی آماده کردیم. می دانستیم از کدام بخش به تیم حریف ضربه بزنیم که آن از همه مهمتر بود. خیلی خوب از فضاها بهره بردیم و توانستیم موقعیت سازی کنیم. در چنین شرایطی فرصت گلزنی بیشتر برایمان فراهم شد. این دیدار نشان دهنده قدرت دو تیم نبود.

سیمئونه به عملکرد ژائو فلیکس اشاره کرد و گفت: زمان حمله خیلی خوب ظاهر می شود. او می تواند با سیستم ۲-۴-۴ یا هرسیستم دیگر بازی کند. با توجه به استعداد و انگیزه‌ای که دارد می‌تواند در هر سمت بازی کند.

سرمربی اتلتیکومادرید درباره برگزاری بازی ها در آمریکا اظهار کرد: از زمانی که به این کشور آمدیم برخورد خوبی با ما داشتند. در یک جو عالی به سر می‌بریم. مردم با هیجان به ورزشگاه می روند. برای ما باعث افتخار است که هر سال یک بازی در این کشور برگزار کنیم.

سرمربی آرژانتینی به شرایط تیمش اشاره کرد و گفت: همیشه می‌توان بهتر شد. رئال مادرید با قدرت در زمین مان بازی می‌کرد. موقعیت گل داشت و باید در این زمینه کار کنیم. باید از هوش و قدرتمان استفاده کنیم. هر تیمی از سه یا چهار بازیکن خیلی باهوش برخوردار است. تیمی که بتواند با قدرت گروهی از این هوش استفاده کند به پیروزی نزدیک‌تر می‌شود.

سیمئونه درباره شانس فتح لیگ قهرمانان اروپا در فصل پیش رو اظهار کرد: من تنها به بازی آینده و پیش فصل نگاه می‌کنم تا بتوانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم. به قدرت بیشتری برای رقابت کردن نیاز داریم. بازی به بازی پیش می‌رویم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.