عبور بی‌سروصدای کاپیتان از قیچی کالدرون
عبور بی‌سروصدای کاپیتان از قیچی کالدرون

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، حسین ماهینی می‌توانست بعد از شایان مصلح و سروش رفیعی، سومین بازیکن خارج شده از لیست گابریل کالدرون باشد و توسط او از جمع بازیکنان تیم، قیچی شود، اما او شانس آورد، زیرا سرمربی آرژانتینی، حسین را در لیستش حفظ کرد. با جدایی مهدی شریفی از جمع […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

عبور بی سروصدای کاپیتان از قیچی کالدرونبه گزارش رسانه ۷، حسین ماهینی می‌توانست بعد از شایان مصلح و سروش رفیعی، سومین بازیکن خارج شده از لیست گابریل کالدرون باشد و توسط او از جمع بازیکنان تیم، قیچی شود، اما او شانس آورد، زیرا سرمربی آرژانتینی، حسین را در لیستش حفظ کرد.

با جدایی مهدی شریفی از جمع سرخپوشان، حالا جا برای جذب یک مهاجم خارجی باز شده و دیگر نیازی به خروج بازیکنان دیگر که نام‌شان را زیاد می‌شنیدیم از جمله حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، بوژیدار رادوشویچ و… نیست و لیست تیم، تکمیل شده است.

البته ماهینی در تیم ماند، ولی تا اواسط شهریور ماه توانایی همراهی پرسپولیس در بازی‌های رسمی را ندارد، زیرا تشدید مصدومیت قبل از سفر به اردوی ترکیه، کار دستش داد و باید باز هم به فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی بپردازد تا مهیای بازی شود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.