بازتاب رسانه‌های جهان به شکست تاریخی رئال مادرید از اتلتیکو
بازتاب رسانه‌های جهان به شکست تاریخی رئال مادرید از اتلتیکو

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: رسانه های جهان به شکست تحقیر آمیز رئال مادرید برابر اتلتیکومادرید پرداختند. به گزارش ایسنا و به نقل از از آس، اتلتیکومادرید بامداد شنبه در نیوجرسی جشنواره گل به راه انداخت و رئال مادرید را با نتیجه ۷ بر ۳ شکست داد. رسانه های جهان به این بازی پرداختند و […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

رسانه های جهان به شکست تحقیر آمیز رئال مادرید برابر اتلتیکومادرید پرداختند.

به گزارش ایسنا و به نقل از از آس، اتلتیکومادرید بامداد شنبه در نیوجرسی جشنواره گل به راه انداخت و رئال مادرید را با نتیجه ۷ بر ۳ شکست داد. رسانه های جهان به این بازی پرداختند و عملکرد دیگو کاستا را برجسته کردند.

ال پائیس: اتلتیکو، مادرید را در هم شکست

رسانه اسپانیایی نوشت: هوادارانی که در ورزشگاه مت لایف حضور داشتند تصور کردند این یک بازی نیست و بیش از همه شبیه به یک تمرین با چاشنی رقابت بوکس است که در آن رئال مادرید مانند یک بوکسور جوان، شکست خورده، بی انگیزه، بی انرژی و متوسط  ظاهر شد. سفیدپوشان بارها دروازه شان برابر تیمی باز شد که از همه لحاظ برتر بود. از همه بدتر این بود که نتیجه کاملا نشان دهنده شرایط بازی نبود. تیم زین الدین زیدان نمایش خیلی ضعیفی داشت. داربی مادرید تا جایی پیش رفت که دیگو کاستا گردن دنی کارواخال را در ۳۰ دقیقه مانده به پایان بازی گرفت.

موندو دپورتیوو: تحقیر تاریخی رئال مادرید برابر اتلتیکو

روزنامه کاتالانی نوشت: روخی بلانکو با تلاش و انسجام بیشتر برتر از تیم زیدان ظاهر شدند. دیگو کاستا با چهار گل نقش پر رنگی در جشنواره اتلتیکو داشت و ژائو فلیکس در این دیدار درخشید. نخستین داربی مادرید بین دو تیم رئال و اتلتیکو در آمریکا یک اتفاق تاریخی بود اما بیش از همه نتیجه ای که روخی بلانکو برابر تیم زیدان کسب کرد قابل توجه بود.

اونینگ استاندارد: کاستا چهار گل به ثمر رساند، اخراج شد و شاگردان سیمئونه سفیدپوشان را در نیوجرسی در هم شکستند

روزنامه آمریکایی درباره این بازی نوشت: اتلتیکو به همشهری‌اش رئال مادرید ضربه محکمی زد.

OUL: اتلتیکو با درخشش و اخراج کاستا رئال مادرید را قربانی کرد

نشریه برزیلی نوشت: رئال مادرید ناامید کننده با جام بین المللی قهرمانانخداحافظی کرد. خط دفاعی این تیم این شب را باید فراموش کند. در حالی که اتلتیکو این دیدار را یک داربی واقعی دانست، رئال مادرید آن را مانند یک بازی دوستانه لحاظ کرد. زمانی متوجه موضوع شد که ۳ بر صفر شکست خورده بود.

اسپورت ایلوستریت: اتلتیکو، رئال مادرید را در یک تریلر ۱۰ گله در جام بین المللی قهرمانان نابود کرد

سایت آمریکایی نوشت: اتلتیکو حریفش را در نیمه نخست بمباران کرد و توانست در ۴۵ دقیقه نتیجه ۵ بر صفر را به نام خود ثبت کند. نمایش ضعیف مادرید باعث شد این تیم شکست بخورد.

ال موندو: اتلتیکو به بدترین شکل ممکن رئال را تحقیر کرد

نشریه اسپانیایی نوشت: اتلتیکو یک طوفان بود، رئال مادرید فاجعه. قهرمان ۱۳ دوره لیگ قهرمانان اروپا هویتش را فراموش کرد و به یک عروسک خیمه شب بازی تبدیل شد. عروسک خیمه شب بازی به تحقیرآمیزترین شکل ممکن توسط پسران سیمئونه هدایت می شد.

رویترز: کاستا چهار گل به ثمر رساند و اتلتیکو ، رئال مادرید را خجالت زده کرد

سایت آمریکایی نوشت: رئال مادرید توسط اتلتیکو تحقیر شد و نیمه نخست را با شکست ۵ بر صفر به پایان رساند.

اوله: ضربه تاریخی سیمئونه به رئال مادرید

رسانه آرژانتینی نوشت: با یک گل آنخل کورئا و چهار گل کاستا اتلتیکوی سیمئونه حریف قدیمی اش را در یک بازی دوستانه با نتیجه ۷ بر ۳ شکست داد. این بازی با دو اخراجی هم همراه شد.این یک بازی دوستانه بود اما هرگز دو غول مادرید این دیدار را فراموش نخواهند کرد.

گلوبو اسپورت: چشمانت را باز کن مادرید!

نشریه برزیلی نوشت: کاستا چهار گل به ثمر رساند اما اخراج شد و اتلتیکو در یک بازی دوستانه مادرید را گلباران کرد. مهاجم اسپانیایی-برزیلی برجسته ترین بازیکن زمین بود اما مانند همیشه کنترلش را از دست داد و مانند دنی کارواخال کارت قرمز دریافت کرد. مادرید در لحظات پایانی دو گل به ثمر رساند و این خجالت را در نیوجرسی کمی کم کرد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.