باید به استراماچونی زمان داد
باید به استراماچونی زمان داد

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، هاشم بیک‌زاده درباره دیدار دوستانه تیم فوتبال بادران برابر استقلال اظهار داشت: این بازی یک محک جدی برای بازیکنان ما بود. در نیمه اول نمایش بسیار خوبی داشتیم و حتی با دو گل از استقلال جلو افتادیم، اما در ادامه شرایط تغییر کرد و استقلال با استفاده […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، هاشم بیک‌زاده درباره دیدار دوستانه تیم فوتبال بادران برابر استقلال اظهار داشت: این بازی یک محک جدی برای بازیکنان ما بود. در نیمه اول نمایش بسیار خوبی داشتیم و حتی با دو گل از استقلال جلو افتادیم، اما در ادامه شرایط تغییر کرد و استقلال با استفاده از تجربه‌اش توانست پیروز شود. البته نتیجه برای کادر فنی ما زیاد مهم نیست و فرهاد کاظمی در بازی‌های دوستانه تمام بازیکنان را محک می‌زند. سرمربی ما در این مسابقه هم از بازیکنان زیادی استفاده کرد تا شرایط آنها را بررسی کند.

وی درباره اینکه آیا می‌توان به موفقیت استقلال با استراماچونی امیدوار بود یا خیر، تصریح کرد: استقلال برای فصل جدید با تغییرات زیادی مواجه شده است و اکثر بازیکنان فصل گذشته از این تیم جدا شده‌اند. از طرفی کادر فنی هم تغییر کرده است. در این شرایط باید به استراماچونی زمان داد تا تفکراتش را در استقلال پیاده کند و با شرایط فوتبال ایران آشنا شود. استقلال تیم خوبی است، اما هواداران و پیشکسوتان باید به سرمربی و بازیکنان زمان بدهند.

مدافع تیم بادران در مورد شرایط این تیم و در پاسخ به این پرسش که آیا شاگردان فرهاد کاظمی می‌توانند به لیگ برتر صعود کنند یا خیر، خاطرنشان کرد: امسال تیم خوبی داریم و کاظمی تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه را جمع کرده است که این باعث شده یک تیم قوی داشته باشیم. مهمترین نقطه قوت تیم ما، سرمربی تیم ماست و معتقدم بادران شانس اول صعود خواهد بود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.