پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گفته معاون وزیر وزش مجموعه وزارت ورزش موضوع مطالبات پادوانی در باشگاه استقلال را پیگیری می‌‎کند تا حق و حقوقی از این بازیکن تضییع نشود. به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر،  یک سال و نیم از مصدومیت شدید «لئوناردو پادوانی» بازیکن برزیلی تیم استقلال که […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گفته معاون وزیر وزش مجموعه وزارت ورزش موضوع مطالبات پادوانی در باشگاه استقلال را پیگیری می‌‎کند تا حق و حقوقی از این بازیکن تضییع نشود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر،  یک سال و نیم از مصدومیت شدید «لئوناردو پادوانی» بازیکن برزیلی تیم استقلال که منجر به کنار گذاشته شدن وی از ترکیب این تیم شد، می گذرد. این بازیکن این روزها در برزیل پیگیر تمریناتش است و البته مطالباتی که از مدیران استقلال دارد.

پادوانی بعد از یک سال حضور در جمع زردپوشان اصفهانی، شهریورماه سال ۹۵ قراردادش با استقلال را امضا کرد اما مصدومیتی که اسفندماه دو سال پیش و در جریان یکی از دیدارهای لیگ برتری با آن مواجه شد، جدایی زودهنگامش از ترکیب آبی پوشان را به دنبال داشت.

از آن زمان پادوانی ضمن پیگیری وضعیت آسیب دیدگی خود که به خاطر شکستگی جمجه و مهره گردن وخیم هم بود، مطالباتش از مدیران استقلال را هم پیگیری کرد اما تا به امروز نتوانسته آن را به طور کامل در اختیار بگیرد. این در حالی است که وزارت ورزش تاکید دارد که باشگاه استقلال باید هرچه زودتر مطالبات پادوانی را به طور کامل پرداخت کند.

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در واکنش به این موضوع که «به نظر می رسد از طرف وزارت ورزش و باشگاه استقلال در مورد پادوانی کوتاهی شده است؟»، گفت: پادوانی بازیکن وزارت ورزش نیست که ما در مجموعه وزارتخانه بخواهیم مطالباتش را پرداخت کنیم با این حال پیگیر وضعیت وی بوده و هستیم. حتی خود من یکبار به عیادت او رفتم. حالا هم موضوع مطالباتش را پیگیری می کنیم تا بتواند به حق و حقوقش برسد.

وی تصریح کرد: پادوانی بازیکن استقلال است و مطالباتش باید توسط این باشگاه پرداخت شود. به مسئولان استقلال اعلام کرده ایم که هرآنچه نسبت به این بازیکن در تعهدات باشگاه بوده باید اجرایی و پرداخت شود.

معاون وزیر ورزش با تاکید بر اینکه وزارت ورزش پیگیر وضعیت پادوانی و مطالبش از استقلال است، خاطرنشان کرد: مدیریت باشگاه به من قول داده بود که مسائل مربوط به پادوانی را بررسی و اگر مطالبه ای دارد، پرداخت کند. بازهم موضوع را پیگیری می کنیم، در صورتی که هنوز بدهی از طرف باشگاه به پادوانی وجود داشته باشد باید حتماً پرداخت شود.

داورزنی با بیان اینکه برای وزارت ورزش بازیکن ایرانی و خارجی فرقی ندارد، گفت: پادوانی در لباس استقلال و در جریان دیدار این تیم مصدوم شد. بنابراین هرآنچه در قراردادش بوده باید پرداخت شود. می دانیم که باشگاه استقلال هم کارهای زیادی در مورد این بازیکن انجام داده اما او همچنان می گوید که حق و حقوقش را نگرفته که این هم باید انجام شود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم از پادوانی یا هر بازیکن دیگری حقی تضییع شود، گفت: این بازیکن برای استقلال زحمت کشیده است. وزارت ورزش به طور جدی پیگیر وضعیت قراردادش و مطالباتش خواهد بود تا عیناً از طرف باشگاه پرداخت شود.

 لئوناردو پادوانی اسفندماه سال ۹۶ در جریان دیدار برگشت استقلال مقابل فولاد در لیگ هفدهم، به خاطر برخورد شدید با آرمین سهرابیان دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه گردن و جمجه شد طوریکه توان حرکتی خود را از دست داد. بعد از نزدیک به یک سال و نیم این بازیکن راه رفتن را آغاز کرده است.

۲۰۵۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.