همکاری پلتفرم استریمینگ توییچ و اپلیکیشن دولینگو برای آموزش زبان
همکاری پلتفرم استریمینگ توییچ و اپلیکیشن دولینگو برای آموزش زبان

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: استریمرهای توییچ به زودی می‌توانند معلم زبان شما هم باشند. طی همکاری شکل گرفته میان دولینگو، اپلیکیشن محبوب آموزش زبان و این سرویس استریمینگ، از این پس استریمرهای توییچ می‌توانند با کمک ابزار آموزش زبان دولینگو به طور زنده به آموزش زبان‌های مختلف بپردازند. این برنامه همکاری که Duolingo Verified […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

استریمرهای توییچ به زودی می‌توانند معلم زبان شما هم باشند. طی همکاری شکل گرفته میان دولینگو، اپلیکیشن محبوب آموزش زبان و این سرویس استریمینگ، از این پس استریمرهای توییچ می‌توانند با کمک ابزار آموزش زبان دولینگو به طور زنده به آموزش زبان‌های مختلف بپردازند.

این برنامه همکاری که Duolingo Verified Streamer Program نام گرفته فرصت خوبی برای علاقه‌مندان یادگیری زبان‌های جدید است که بتوانند به طور زنده از آموزش‌ها بهره ببرند. بدین شکل که بعضی استریمرها برای آموزش زبان از درس‌های دولینگو استفاده می‌کنند، و بعضی دیگر صحبت کردن به زبان‌های مختلف را در کارهایی مثل آشپزی، سفر و شرایط واقعی جامعه آموزش می‌دهند.

همچنین امکان دارد که بعضی کانال‌ها شما را به تمرین زبان در چت و گفتگوی زنده هم تشویق کنند. کلیه استریمرهایی که در این برنامه حضور دارند، توسط کانال رسمی دولینگو در توییچ میزبانی می‌شوند ضمن آنکه همگی دارای کانال‌های فرعی مستقل به خود نیز هستند. همچنین کانال‌های مرتبط با آموزش زبان با نشان‌های مخصوصی از سایر کانال‌های توییچ متمایز می‌شوند.

دولینگو برای فاز اول برنامه، روی آموزش زبان‌هایی که کاربرد بیشتری دارند (از جمله انگلیسی، فرانسوی، عربی، چینی و اسپانیایی) متمرکز شده اما در آینده سایر زبان‌ها را نیز در آموزش‌های خود لحاظ خواهد کرد. در حال حاضر دوازده نفر در این برنامه با دولینگو همکاری می‌کنند که همگی به زبان انگلیسی مسلط هستند، اما حداقل به یک زبان دیگر نیز تسلط دارند تا بتوانند آن را به مخاطبین خود آموزش بدهند.

عمده مخاطبین توییچ را گیمرها تشکیل می‌دهند و استریمرهای بازی، پرطرفدارترین افراد در این پلتفرم اینترنتی هستند. اما حالا که بحث آموزش زبان هم به برنامه‌های پلتفرم توییچ اضافه شده، باید منتظر ماند و دید که استقبال کاربران از این موضوع چگونه خواهد بود.

برای دانلود اپلیکیشن آی او اس و اندروید توییچ می‌توانید به وبسایت این سرویس مراجعه کنید. همچنین اپلیکیشن دولینگو را نیز می‌توانید با مراجعه به این آدرس اینترنتی دانلود نمایید.

منبع خبر: دیجیاتو

آخرین اخبار علم و فناوری و تکنولوژی ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.