سومین مازاد پرسپولیس ۲ میلیارد و ۷۰۰ آب می‌خورد؟
سومین مازاد پرسپولیس ۲ میلیارد و ۷۰۰ آب می‌خورد؟

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷ به نقل از مهر، مهدی شریفی پس از شایان مصلح و سروش رفیعی از لیست بازیکنان فصل آینده پرسپولیس کنار گذاشته شد. گابریل کالدرون در حالی شماره ۱۰ تیمش را به لیست مازاد سرخپوشان اضافه کرد که این بازیکن یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد.هافبک تهاجمی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷ به نقل از مهر، مهدی شریفی پس از شایان مصلح و سروش رفیعی از لیست بازیکنان فصل آینده پرسپولیس کنار گذاشته شد. گابریل کالدرون در حالی شماره ۱۰ تیمش را به لیست مازاد سرخپوشان اضافه کرد که این بازیکن یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد.
هافبک تهاجمی پرسپولیس که در زمان بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم با قراردادی نزدیک به یک میلیارد و دویست هزار تومان به پرسپولیس آمد فرصت بازی برای این تیم را تنها در نیم فصل دوم رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر داشت، اما برانکو ایوانکوویچ ترجیح داد او را روی نیمکت پرسپولیس بنشاند.
شریفی در حالی شماره ۱۰ پرسپولیس را بر تن داشت که در لیگ برتر فوتبال ایران فقط ۱۱۶ دقیقه برای این تیم در هجدهمین دوره این مسابقات بازی کرد. آمار ضعیف او در لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ آسیا تنها ۱۰ دقیقه بود. او در بازی برگشت پرسپولیس و السد قطر که با پیروزی دو بر صفر سرخپوشان همراه بود در دقیقه ۸۰ به جای سروش رفیعی به میدان رفت، اما حتی یک پاس هم نتوانست در همان ۱۰ دقیقه به هم تیمی هایش بدهد. آماری که معمولا هیچ بازیکنی با شماره ۱۰ در لیگ‌های آماتور باشگاهی هم ندارد، اما شریفی با پیراهن قهرمان سه دوره متوالی لیگ برتر از آن خود کرده است.
آمار ضعیف شریفی در فصل گذشته انتقادات فراوانی را نسبت به خرید او توسط برانکو ایوانکوویچ به همراه داشت، اما سرمربی سرخ‌ها دفاع تمام قدی از این بازیکن داشت و او را در پاداش‌های آسیایی تیمش شریک می‌کرد. پاداش‌هایی که برانکو با دستور باشگاه به یورو و دلار برای بازیکنان تیمش در نظر می‌گرفت تا شماره ۱۰ پرسپولیس هم که هیچ تاثیری در بازی‌های تیم نداشت شامل حالش شود.
با این حال کالدرون که مدت هاست برای جذب مهاجم خارجی منتظر تایید مسئولان باشگاه هستند تصمیم گرفت مهدی شریفی را از لیست تیم خارج کند تا شرایط را برای حضور بازیکن جدید فراهم کند.
باشگاه پرسپولیس با توجه به حضور شریفی در لیست مازاد مجبور است قرارداد فصل آینده او را تمام و کمال پرداخت کند. قراردادی که یک میلیارد و پانصد میلیون تومان برای پرسپولیس آب خورده است و باید دید ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با این موضوع چگونه برخورد می‌کند.
مدیری که هنوز نتوانسته با شایان مصلح و سروش رفیعی، دو بازیکن مازاد دیگر سرخ‌ها نیز با توجه به مبلغ گرانقیمت قراردادهایشان به توافقات لازم برسد.
شریفی در حالی با پیراهن شماره ۱۰ سرخ‌های پایتخت خداحافظی می‌کند که عکس‌های یادگاری‌اش با این تیم روی نیمکت ورزشگاه‌های مختلف کشور با لبخند دیده می‌شود. لبخندی که خیلی گران برای پرسپولیس تمام شد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.