پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: خزانه‌دار فدراسیون فوتبال گفت:تا جایی که من می‌دانم آقای تاج پیگیر است و حتی در مورد مطالبات سرمربی تیم ملی به مراحل نهایی نزدیک شده است. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی سلیمانی خزانه‌دار فدراسیون فوتبال در خصوص باز شدن یکی از حساب‌های فدراسیون فوتبال […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

خزانه‌دار فدراسیون فوتبال گفت:تا جایی که من می‌دانم آقای تاج پیگیر است و حتی در مورد مطالبات سرمربی تیم ملی به مراحل نهایی نزدیک شده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علی سلیمانی خزانه‌دار فدراسیون فوتبال در خصوص باز شدن یکی از حساب‌های فدراسیون فوتبال که پیش از این بسته بود گفت: خوشبختانه این اتفاق چند روز پیش رخ داد و یکی از حساب‌های فدراسیون فوتبال که اصلی ترین حساب ما هم بود باز شد.

وی افزود: یکی از حساب‌های فدراسیون خیلی حساس بود و حالا می‌شود دریافت پول از طریق این حساب انجام شود. در هر صورت آنهایی که حساب‌های فدراسیون را بسته بودند قطعا نیاز به مجوزهای قانونی دارند و بعد از اتفاقات رخ داده حساب ما را باز کردند.

سلیمانی در خصوص اینکه تکلیف مطالبات مارک ویلموتس چه می‌شود و آیا باز شدن حساب‌ها تاثیر در دریافت پول و پرداخت به مربیان دارد یا خیر گفت: به هر حال آن موضوع چندان به باز شدن حساب فدراسیون مرتبط نیست اما تا جایی که من می‌دانم آقای تاج پیگیر این موضوع است و حتی در مورد مطالبات سرمربی تیم ملی به مراحل نهایی نزدیک شده است. 

۲۰۵۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.