فدراسیون روسیه، آمریکایی‌ها را مقصر مرگ داداشف می‌داند
فدراسیون روسیه، آمریکایی‌ها را مقصر مرگ داداشف می‌داند

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷ و به نقل از خبرگزاری چمپیونات روسیه، عمر کرملف، دبیرکل فدراسیون بوکس روسیه با اعلام درخواست توضیح قانونی از کمیته ورزشکاران مریلند درباره علت مرگ ماکسیم داداشف گفت: نقایص قانونی زیادی در مبارزه میان ماکسیم داداشف و سوبریل ماتیاس صورت گرفتند. اعتبار اسناد پزشکی این مبارزه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷ و به نقل از خبرگزاری چمپیونات روسیه، عمر کرملف، دبیرکل فدراسیون بوکس روسیه با اعلام درخواست توضیح قانونی از کمیته ورزشکاران مریلند درباره علت مرگ ماکسیم داداشف گفت: نقایص قانونی زیادی در مبارزه میان ماکسیم داداشف و سوبریل ماتیاس صورت گرفتند. اعتبار اسناد پزشکی این مبارزه تایید نشده بود و هیچگونه کمک‌های اولیه همانند یخ یا چیز‌های دیگری در رینگ وجود نداشت.

وی افزود: در رینگ مسابقه هیچ برانکاردی نیز قرار ندادند و ماکسیم داداشف به تنهایی از آن خارج شد که این مسئله با هیچ یک از استاندارد‌های فدراسیون جهانی بوکس مطابقت ندارد.

دبیرکل فدراسیون بوکس روسیه همچنین خاطرنشان کرد: پیکر ماکسیم داداشف تا ۳ روز دیگر از آمریکا به روسیه انتقال داده می‌شود.

ماکسیم داداشف روز ۱۹ ژوئیه ۲۰۱۹ پس از ۱۱ راند رقابت با سوبریل ماتیاس، بوکسور اهل پورتوریکو به کما رفت. در راند یازدهم به درخواست مربی وی مسابقه متوقف شد، اما داداشف به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان درگذشت.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.