تصمیم هیجان‌انگیز کالدرون برای پرسپولیس؛ حمله با ۵ ستاره!
تصمیم هیجان‌انگیز کالدرون برای پرسپولیس؛ حمله با ۵ ستاره!

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: کالدرون با این تصمیم با دو بازیکن جای خالی سروش رفیعی را پر می‌کند. به گزارش وبسایت نود، کالدرون در جام شهدا به آرایش جذابی برای پرسپولیس رسید. در حالی که در نخستین بازی این تیم مانند بقیه بازی‌های دوستانه تیمش را با آرایش ۱-۳-۲-۴ به زمین فرستاده بود، ولی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

کالدرون با این تصمیم با دو بازیکن جای خالی سروش رفیعی را پر می‌کند.

به گزارش وبسایت نود، کالدرون در جام شهدا به آرایش جذابی برای پرسپولیس رسید. در حالی که در نخستین بازی این تیم مانند بقیه بازی‌های دوستانه تیمش را با آرایش ۱-۳-۲-۴ به زمین فرستاده بود، ولی در بازی مقابل نیروی‌زمینی تغییراتی در چینش بازیکنان داشت. در بازی دیروز نفرات اصلی به ترکیب برگشتند و تعدد بازیکن تهاجمی منجر شد که کالدرون آرایش ۳-۳-۴ را برای این تیم در نظر بگیرد.

در این مسابقه چهار دفاع و دروازه‌بان پرسپولیس که مشخص بودند. ۶ نفر جلویی، به صورت دو مثلث جلوی هم قرار گرفته بودند. ابتدا مثلثی که برخلاف انتظار امید عالیشاه در راس عقب آن قرار گرفته بود و وظیفه کمک به دفاع را داشت. البته با بازگشت کمال کامیابی‌نیا به ترکیب این تیم احتمالا کمال در این پست قرار می‌گیرد. دو راس جلوی این مثلث را وحید امیری و احمد نوراللهی تشکیل داده بودند.

کالدرون که از هافبک تهاجمی‌های پرسپولیس رضایت کافی نداشت و حتی سروش رفیعی را رد کرد، با این تصمیم بار طراحی حملات را از دوش یک بازیکن برمی‌دارد و این وظیفه را بین دو بازیکن تقسیم می‌کند.

همچنین با ترافیک این تیم در پست وینگر، کالدرون با عقب کشیدن وحید امیری می‌تواند به همه ستاره‌هایش بازی دهد و ترابی و احمدزاده را در دو سمت خط حمله به بازی بفرستد.

۱۴۰۰۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.