رئال ۷ گل خورد، کاپیتان به حریف طعنه زد!
رئال ۷ گل خورد، کاپیتان به حریف طعنه زد!

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، سرخیو راموس کاپیتان رئال‌مادرید پس از شکست ۷ بر ۳ تیمش برابر اتلتیکومادرید واکنش عجیبی نشان داد و به حریف طعنه زد. راموس پس از این باخت سنگین گفت: «احساسی که نسبت به این نتیجه داریم، اصلاً خوب نیست. کار ما تازه شروع شده و این بازی‌ها […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، سرخیو راموس کاپیتان رئال‌مادرید پس از شکست ۷ بر ۳ تیمش برابر اتلتیکومادرید واکنش عجیبی نشان داد و به حریف طعنه زد.

راموس پس از این باخت سنگین گفت: «احساسی که نسبت به این نتیجه داریم، اصلاً خوب نیست. کار ما تازه شروع شده و این بازی‌ها برای بالا بردن سطح عملکرد تیم است. اتفاقی که در این بازی رخ داد این بود که ما این بازی را دوستانه فرض کردیم و آنها نه. نتیجه‌ای که رقم خورده بسیار برجسته است. ما افتضاح بودیم.»

رئال 7 گل خورد، کاپیتان به حریف طعنه زد!

کاپیتان رئال‌مادرید در ادامه اظهار داشت: «الان خیلی زود است که بخواهیم شرایط را ارزیابی کنیم. باید با ذهنیتی درست به کارمان ادامه دهیم. اتلتیکومادرید طوری بازی را جدی گرفته بود که انگار دارد در یک فینال بازی می‌کند و از نظر انسجام از ما بهتر بود و به همین دلیل هم بیشتر از ما توپ را به دهانه دروازه می‌رساند.»

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.