تاکید وزارت ورزش به باشگاه استقلال در خصوص پادوانی
تاکید وزارت ورزش به باشگاه استقلال در خصوص پادوانی

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، یک سال و نیم از مصدومیت شدید «لئاندرو پادوانی» بازیکن برزیلی تیم استقلال که منجر به کنار گذاشته شدن وی از ترکیب این تیم شد، می‌گذرد. این بازیکن این روز‌ها در برزیل پیگیر تمریناتش است و البته مطالباتی که از مدیران استقلال دارد.پادوانی بعد از یک […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، یک سال و نیم از مصدومیت شدید «لئاندرو پادوانی» بازیکن برزیلی تیم استقلال که منجر به کنار گذاشته شدن وی از ترکیب این تیم شد، می‌گذرد. این بازیکن این روز‌ها در برزیل پیگیر تمریناتش است و البته مطالباتی که از مدیران استقلال دارد.
پادوانی بعد از یک سال حضور در جمع زردپوشان اصفهانی، شهریورماه سال ۹۵ قراردادش با استقلال را امضا کرد، اما مصدومیتی که اسفندماه دو سال پیش و در جریان یکی از دیدار‌های لیگ برتری با آن مواجه شد، جدایی زودهنگامش از ترکیب آبی پوشان را به دنبال داشت.
از آن زمان پادوانی ضمن پیگیر وضعیت آسیب دیدگی خود که به خاطر شکستگی جمجمه و مهره گردن وخیم هم بود، مطالباتش از مدیران استقلال را هم پیگیری کرد، اما تا به امروز نتوانسته آن را به طور کامل در اختیار بگیرد. این در حالی است که وزارت ورزش تاکید دارد که باشگاه استقلال باید هرچه زودتر مطالبات پادوانی را به طور کامل پرداخت کند.
محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش در گفتگو با خبرنگار مهر و در واکنش به این موضوع که «به نظر می‌رسد از طرف وزارت ورزش و باشگاه استقلال در مورد پادوانی کوتاهی شده است؟»، گفت: پادوانی بازیکن وزارت ورزش نیست که ما در مجموعه وزارتخانه بخواهیم مطالباتش را پرداخت کنیم با این حال پیگیر وضعیت وی بوده و هستیم. حتی خود من یکبار به عیادت او رفتم. حالا هم موضوع مطالباتش را پیگیری می‌کنیم تا بتواند به حق و حقوقش برسد.
وی تصریح کرد: پادوانی بازیکن استقلال است و مطالباتش باید توسط این باشگاه پرداخت شود. به مسئولان استقلال اعلام کرده ایم که هرآنچه نسبت به این بازیکن در تعهدات باشگاه بوده باید اجرایی و پرداخت شود.
معاون وزیر ورزش با تاکید بر اینکه وزارت ورزش پیگیر وضعیت پادوانی و مطالباتش از استقلال است، خاطرنشان کرد: مدیریت باشگاه به من قول داده بود که مسائل مربوط به پادوانی را بررسی و اگر مطالبه‌ای دارد، پرداخت کند. بازهم موضوع را پیگیری می‌کنیم، در صورتی که هنوز بدهی از طرف باشگاه به پادوانی وجود داشته باشد باید حتماً پرداخت شود.
داورزنی با بیان اینکه برای وزارت ورزش بازیکن ایرانی و خارجی فرقی ندارد، گفت: پادوانی در لباس استقلال و در جریان دیدار این تیم مصدوم شد؛ بنابراین هرآنچه در قراردادش بوده باید پرداخت شود. می‌دانیم که باشگاه استقلال هم کار‌های زیادی در مورد این بازیکن انجام داده، اما او همچنان می‌گوید که حق و حقوقش را نگرفته که این هم باید انجام شود.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش با تاکید بر اینکه اجازه نمی‌دهیم از پادوانی یا هر بازیکن دیگری حقی تضییع شود، گفت: این بازیکن برای استقلال زحمت کشیده است. وزارت ورزش به طور جدی پیگیر وضعیت قراردادش و مطالباتش خواهد بود تا عیناً از طرف باشگاه پرداخت شود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.