آینده خوبی را برای تیمم نمی‌بینم
آینده خوبی را برای تیمم نمی‌بینم

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷ و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهر خودروی خراسان، یحیی گل‌محمدی درباره شرایط تیم شهر خودرو اظهار داشت: متأسفانه زیاد شرایط تیم خوب نیست. توقع داشتیم وقتی به این مقطع می‌رسیم شرایط بهتری از لحاظ جسمانی و امکانات داشته باشیم، اما متأسفانه این اتفاق رخ […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷ و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهر خودروی خراسان، یحیی گل‌محمدی درباره شرایط تیم شهر خودرو اظهار داشت: متأسفانه زیاد شرایط تیم خوب نیست. توقع داشتیم وقتی به این مقطع می‌رسیم شرایط بهتری از لحاظ جسمانی و امکانات داشته باشیم، اما متأسفانه این اتفاق رخ نداده است.
وی افزود: ما برای برگزاری اردوی ۱۲ روزه در ترکیه برنامه‌ریزی کرده بودیم که خودم هم متوجه نشدم، چرا به یکباره این اردو لغو شد. بعد از لغو این اردو ما به زحمت از چند تیم دعوت کردیم تا به مشهد بیایند تا با آن‌ها بازی دوستانه برگزار کنیم، اما متأسفانه نتوانستیم میزبانی خوب داشته باشیم و در شرایطی که به آن‌ها گفته بودیم در ورزشگاه امام رضا (ع) یا ثامن الائمه بازی‌ها را برگزار می‌کنیم، اما در کمپ منزل‌آباد که شرایط خوبی ندارد با این تیم‌ها بازی کردیم.
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو یادآور شد: قرار بود دو بازی دوستانه در ورزشگاه ثامن یا امام رضا (ع) برگزار کنیم، اما با عدم حمایت مسئولان مواجه شدیم و این استادیوم‌ها در اختیار ما قرار نگرفتند و مجبور شدیم در زمین تمرینی منزل‌آباد مقابل مس کرمان و سپاهان به میدان برویم که طبیعتاً از کیفیت کارمان به شدت کاسته شد. من به شخصه باید از قلعه‌نویی و حسینی، سرمربیان سپاهان و مس هم عذرخواهی می‌کنم، زیرا در شأن نماینده مشهد نبود که بخواهیم این‌گونه از رقبا و این سرمربیان میزبانی کنیم.
گل‌محمدی با اشاره به شعار‌هایی که در حمایت از تنها نماینده خراسان توسط مسئولان داده می‌شد، گفت: بار‌ها گفتند حمایت می‌کنند، اما متأسفانه وعده وعید‌های زیادی که پس از آسیایی شدن دادند، هیچ‌کدام عملی نشد. شهردار مشهد به ما گفت مجسمه‌تان را می‌سازیم و حتی در بازی آخر قول پرداخت پاداش را داد و قول‌هایی دیگر که هیچ‌کدام محقق نشد و از سوی دیگر، متأسفانه نشد اردوی خوبی برگزار کنیم.
وی ادامه داد: حمیداوی به‌عنوان مالک باشگاه تلاش‌های زیادی کرده است و خودم شاهد فعالیت او بوده‌ام، اما مگر یک فرد چقدر ظرفیت دارد؟ تمام مسئولان می‌گویند این تیم مربوط به شهر مشهد است. خب اگر این‌طور است چرا کسی کمک نمی‌کند؟! نمی‌شود که فقط موقع نتایج خوب همه چیز را مصادره کنند به نام خودشان، اما وقتی نیاز به کمک داریم همه‌ی حرف‌های‌شان یادشان برود. حمیداوی به تنهایی که نمی‌تواند جلو برود و نیاز به حمایتی دارد که تا امروز نشده است.
سرمربی تیم شهر خودرو گفت: مجموع این اتفاقات باعث شد تا شرایط خوبی در نهایت نداشته باشیم و خودبه‌خود از نظر کیفی و فنی اُفت کردیم. نمی‌دانم از چه کسی باید کمک بخواهیم، ولی این شرایط اصلاً مورد انتظار من نبود و کار برای ما سخت شده است. اگر قرار باشد این عدم حمایت‌ها ادامه‌دار باشد، به مشکلات بزرگ‌تری برمی‌خوریم. چنانچه قرار باشد از ابتدای کار در سالی که آسیایی هستیم، این‌گونه غیرمسئولانه برخورد شود و هیچ اهمیتی برای تیم قائل نشوند، تا پایان سال هم فکر می‌کنم همین روند ادامه خواهد یافت.
گل‌محمدی خاطرنشان کرد: از مسئولان باشگاه هم می‌خواهم توجه بیشتری برای فراهم کردن امکانات داشته باشند تا بتوانیم با برنامه‌ریزی صورت گرفته در مسیر مناسب قدم برداریم. واقعاً تا به امروز شرایط راضی کننده نبوده است و سنگ‌های بزرگی جلوی پای ما وجود دارد.
وی افزود: اگر این روند ادامه‌دار باشد، آینده خوبی برای باشگاه و این تیم نمی‌بینم. حداقل به خاطر هواداران و مردم مشهد هم که شده، باید مسئولان تلاش بیشتری داشته باشند، اما گویا تنها چیزی که ارزشی برای آقایان ندارد، همین شاد شدن دل مردم است. متأسفم بگویم که آقایان فقط شعار دادند و دائم خودشان را دایه بهتر از مادر معرفی کردند، اما واقعیت این است که کاری انجام ندادند. سؤالم این است که وعده در اختیار گذاشتن زمین تمرین که از سال گذشته مطرح کردند، چه شد؟!
سرمربی تیم شهر خودرو در خاتمه تصریح کرد: متأسفم برای این دیدگاهی که نسبت به فوتبال شهر مشهد و این تیم دارند. اگر این روند ادامه‌دار باشد، باز هم صحبت‌هایی خواهم کرد. هشدار امروز را امیدوارم جدی بگیرند، زیرا با این شرایط عواقب بدی در انتظار ماست. مردم مشهد و هواداران شهر خودرو دل‌شان به این تیم خوش است، اما نمی‌دانند که ما چه شرایط سختی داریم. از سال گذشته دائم عنوان کرده‌ام که زمین نداریم و هنوز همین مشکل را حل نکردند و برای مشهد به‌عنوان شهری بزرگ این واقعاً زیبنده نیست.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.