پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: دیدار دوستانه اینترمیلان و پاریسن‌ژرمن با تساوی خاتمه یافت. به گزارش وبسایت نود، در ادامه بازی های دوستانه پیش فصل ۲۰-۲۰۱۹ عصر امروز و از ساعت ۱۶:۰۵ (به وقت تهران) دو تیم اینترمیلان و پاریسن‌ژرمن در ورزشگاه المپیک ماکائو در چین تایپه به مصاف هم رفتند که این دیدار […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

دیدار دوستانه اینترمیلان و پاریسن‌ژرمن با تساوی خاتمه یافت.

به گزارش وبسایت نود، در ادامه بازی های دوستانه پیش فصل ۲۰-۲۰۱۹ عصر امروز و از ساعت ۱۶:۰۵ (به وقت تهران) دو تیم اینترمیلان و پاریسن‌ژرمن در ورزشگاه المپیک ماکائو در چین تایپه به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با تساوی ۱-۱ همراه شد. 

پاریسن‌ژرمن در دقیقه ۴۱ به گل نخست رسید. ارسال پابلو سارابیا از روی یک ضربه ایستگاهی در محوطه جریمه با ضربه سر تیلو کرر روی سر دنیلو دی‌آمبروزیو همراه شد تا دروازه سمیر هندانوویچ گشوده شود. 

در حالی که بازی در آستانه خاتمه یافتن بود، در چهارمین دقیقه از وقت های اضافه ساموئله لونگو روی پاس گالیاردینی با ضربه پای راست از مرکز محوطه جریمه توپ را به گوشه پایینی سمت راست دروازه پاریسن‌ژرمن شلیک کرد و گل تساوی تیمش را به ثمر رساند تا بازی در نهایت با همین نتیجه ۱-۱ به پایان برسد.

آرئولا، کورزاوا، دیالو، کرر، برنات، وراتی، هررا، مونیه، درکسلر، سارابیا و ام‌باپه بازیکنان ثابت توماس توخل در این مسابقه بودند و کاوانی، باکر، داگبا، انسوکی، کواسی، زاگره، آئوشیشه، آردای و خسه دیگر بازیکنانی بودند که در ادامه مسابقه برای پاریسن‌ژرمن به میدان رفتند.

در آن سوی میدان هندانوویچ، اشکرینیار، دی‌فرای، باستونی، دالبرت، سنسی، بروزوویچ، بارلا، دی‌آمبروزیو، اسپوزیتو و پریشیچ بازیکنان ثابت اینتر در میدان بودند و گودین، گالیاردینی، رانوکیا، ماریو، والرو، لونگو، کولیدیو، آگومه، کاندروا و پیرولا بازیکنان تعویضی نراتزوری در این دیدار بودند.

پاریسن‌ژرمن که در دو بازی دوستانه قبلی خود ۶-۱ دینامو درسدن را شکست داده و با نورنبرگ به تساوی رسیده بود، در مسابقه بعدی خود روز سه شنبه در مرکز المپیک سوژو به مصاف سیدنی اف‌سی خواهد رفت. اینترمیلان هم که اکنون درگیر رقابت های جام بین المللی قهرمانان است و در دو بازی خود به ترتیب ۱-۰ مغلوب منچستریونایتد شده با یوونتوس ۱-۱ مساوی کرده (باخت ۴-۳ در ضربات پنالتی)، در آخرین بازی خود در این رقابت ها یکشنبه آینده در ورزشگاه اختصاصی تاتنهام مهمان این تیم خواهد بود.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.