هافبک آبی‌ها در آستانه بازگشت به استقلال
هافبک آبی‌ها در آستانه بازگشت به استقلال

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷،  طارق همام، هافبک عراقی تیم استقلال در فصل گذشته به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش، قرارداد خود را با این تیم فسخ کرده بود. این بازیکن که اواخر فصل گذشته توسط فرهاد مجیدی کنار گذاشته شد، می‌توانست برای دریافت طلبش به فیفا شکایت کند، اما مسئولان باشگاه با […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷،  طارق همام، هافبک عراقی تیم استقلال در فصل گذشته به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش، قرارداد خود را با این تیم فسخ کرده بود. این بازیکن که اواخر فصل گذشته توسط فرهاد مجیدی کنار گذاشته شد، می‌توانست برای دریافت طلبش به فیفا شکایت کند، اما مسئولان باشگاه با توجه به مفاد قرارداد همام با این باشگاه، او را ناچار کردند برای جدایی از جمع آبی‌پوشان ۳۰ هزار دلار نیز بپردازد.
اکنون خبر می‌رسد با توجه به نیاز استقلال و همچنین تمایل طارق، بار دیگر مذاکراتی برای بازگشت این بازیکن به استقلال انجام شده و هافبک عراقی نیز چراغ سبز نشان داده است. پیگیری‌ها نشان می‌دهد که علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه و یکی از اعضای هیئت متمول مدیره استقلال در این مذاکرات نقش داشته‌اند. خطیر قصد دارد تا پیش از پذیرفتن استعفایش از سوی مدیرعامل باشگاه استقلال کارش را در نقل‌وانتقالات به پایان برساند.
در صورت بازگشت طارق به استقلال باید گفت نه تنها این بازیکن فصل گذشته برای آبی‌پوشان رایگان بازی کرده، بلکه ۳۰ هزار دلار نیز پرداخت کرده است!

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.