پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: احتمال حضور تاری در پرسپولیس با یک جستوجو در اینترنت منتفی می‌شود. به گزارش رسانه ۷، خرید جدید استقلالی‌ها این روزها سروصدای زیادی به پا کرده است. در حالی که در فصل نقل وانتقالات همیشه حاشیه‌ها دوروبر ستاره‌ها و بازیکنان بزرگ دیده می‌شود اما این بار یک بازیکن ۱۸ […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

احتمال حضور تاری در پرسپولیس با یک جستوجو در اینترنت منتفی می‌شود.

به گزارش رسانه ۷، خرید جدید استقلالی‌ها این روزها سروصدای زیادی به پا کرده است. در حالی که در فصل نقل وانتقالات همیشه حاشیه‌ها دوروبر ستاره‌ها و بازیکنان بزرگ دیده می‌شود اما این بار یک بازیکن ۱۸ ساله در معرض حاشیه‌ها قرار دارد.

علی تاری یا علی اصغر تاری، بازیکن جدید آبی‌هاست که از زمان حضورش در این تیم اخبار زیادی در مورد او منتشر شده است. در چند روز اخیر خبرها در مورد صغرسن این بازیکن بود اما از روز گذشته بعضی از سایت‌ها عکسی را منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد این بازیکن سال‌های گذشته در تمرین پرسپولیس حضور داشته و بازیکن این تیم بوده است. آیا این عکس صحت دارد و تاری واقعا بازیکن پرسپولیس بوده؟

احتمال حضور تاری در پرسپولیس با یک جستوجو در اینترنت منتفی می‌شود. چون بازیکنی که حتی در لیست پرسپولیس بدون یک دقیقه بازی هم حضور داشته باشد باید نامش را در اینترنت پیدا کرد. تاری اما بازیکنی است که فقط در اردوی قرمزها حاضر شده و تست داده است. در اردوی سرعین این بازیکن حضور داشت و به همراه چند بازیکن تستی دیگر زیرنظر علی دایی تمرین کرد. سالی که نورالهی و طارمی هم  به تیم اضافه شده بودند. بعد از پایان این اردو علی دایی اعلام کرد که تاری نتوانسته نظر مثبتش را جلب کند. نکته جالب در این مورد این است که دایی دلیل نخواستن او را سن کمش اعلام کرد. مطلبی که نشان می‌دهد برخلاف مطالب منتشر شده، این بازیکن در آن زمان ۱۸ سال نداشته است.

بعد از این اردو، خبری از تاری نبود. بعد از حضور در استقلال،تیم‌های قبلی او نفت تهران وماشین‌سازی و ذوب‌آهن عنوان شده‌اند. او در زمان حضور علی کریمی در نفت تهران در این تیم حضور داشت اما نامش نه در لیست امیدها و نه در لیست بزرگسالان ثبت نشده است. در لیست ذوب‌آهن اما می‌توان نام او را دید و البته برای ذوبی‌ها بازی نکرد. همچنین این بازیکن سابقه دعوت به تیم ملی جوانان را هم دارد و پورموسوی هم او را به تیم ملی دعوت کرده است.

با توجه به این مطالب، بازیکن حاضر در عکس معروف علی تاری است اما این که در آن زمان چه سنی داشته است مطلبی است که نمی‌‌توان او را از یک عکس تشخیص داد. فقط با توجه به دلیل علی دایی برای رد کردن او می‌توان گفت او برخلاف ادعاهای مطرح شده در آن زمان ۱۸ سال نداشته، همانطور که سخت می‌توان گفت در سن ۱۳ سالگی سر تمرین پرسپولیس حاضر شده است.

۲۲۳۳۰

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.