دلخوری پروین از کارشکنی ۳ پیشکسوت علیه پرسپولیس
دلخوری پروین از کارشکنی ۳ پیشکسوت علیه پرسپولیس

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، عده‌ای عامل  تعطیلی تمرین پیشکسوتان را علی پروین و بعضی به رسوایی اخلاقی یکی از بازیکنان دهه ۶۰ پرسپولیس ربط دادند و تصور کردند، چون شاکی شخصی این فوتبالیست قدیمی با مراجعه به مقر شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس و تمرین سرخپوشان سابق، داد و فریاد راه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، عده‌ای عامل  تعطیلی تمرین پیشکسوتان را علی پروین و بعضی به رسوایی اخلاقی یکی از بازیکنان دهه ۶۰ پرسپولیس ربط دادند و تصور کردند، چون شاکی شخصی این فوتبالیست قدیمی با مراجعه به مقر شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس و تمرین سرخپوشان سابق، داد و فریاد راه انداخته، تمرین تعطیل شده به خصوص که شیرینی به تیم برنامه داده بود یک بازی خیرخواهانه و نمادین با تیم کودکان بیماری‌های خاص داشته باشند.
ولی یکی از کسانی که به مقر پیشکسوتان رفت و آمد دارد در این خصوص گفت: «متأسفانه رفتار‌های ۳ نفر از پیشکسوتانی که با تیم تمرین می‌کنند این اواخر به شدت آزاردهنده شده بود. آن‌ها به سایر پیشکسوتان اهانت می‌کنند و بدتر از همه این که چند باری هم علیه باشگاه، سرمربی پرسپولیس و بازیکنان این تیم مصاحبه کردند. پروین به آن‌ها تذکر داد به خاطر مواضع شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس که اعلام کرده کنار هواداران حامی تیم فعلی است، از مصاحبه علیه اعضای تیم خودداری کنند، ولی رفتار‌ها و مصاحبه‌های آن‌ها تکرار شد. همین شد که پروین هم از شیرینی خواست اعلام کند فعلاً تمرینات تیم تعطیل است. به احتمال زیاد این افراد از جمع پیشکسوتان پرسپولیس حذف می‌شوند. این شرکت نیاز به یک بهسازی و حتی پاکسازی دارد.» به گفته این شخص پروین به شدت از این ۳ پیشکسوت بابت توهین به همبازیان‌شان و کارشکنی علیه پرسپولیس دلخور است.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.