آقا کریم گران‌ترین دستیار لیگ برتر ایران!
آقا کریم گران‌ترین دستیار لیگ برتر ایران!

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، کریم باقری همراه سرخپوشان به اردوی ترکیه نرفت و پس از عقد قرارداد رسمی تصمیم گرفت به کشور همسایه سفر کرده و به اردو اضافه شود. این در حالی است که گفته می‌شود مبلغ قرارداد باقری در فصل گذشته یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، کریم باقری همراه سرخپوشان به اردوی ترکیه نرفت و پس از عقد قرارداد رسمی تصمیم گرفت به کشور همسایه سفر کرده و به اردو اضافه شود. این در حالی است که گفته می‌شود مبلغ قرارداد باقری در فصل گذشته یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده و امسال این رقم افزایش چشمگیری داشته است.

باقری تنها دستیار ایرانی برانکو در تیم پرسپولیس نیست و محسن سیدی نیز با رقمی به مراتب کمتر به عنوان مربی گلر‌ها فعالیت می‌کند. البته ما که بخیل نیستیم! این یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نوش جان آقا کریم. چه کسی بهتر از یکی از برترین هافبک‌های تاریخ فوتبال ایران؟

در روزگاری که یک فوتبالیست بدون تکنیک که قادر نیست یک روپایی بزند قرارداد ۳ میلیارد تومانی می‌بندد، چه اشکالی دارد آقاکریم با این همه اسم و رسم یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قرارداد ببندد؟

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.