پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: گرت بیل فاصله زیادی با انتقال به چین ندارد. به گزارش وبسایت نود، جیانسگو مقصد احتمالی گرت بیل است. به نظر می رسد در نهایت انتقال گرت بیل به چین در حال نهایی شدن است. گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید بر این باور است می‌تواند طلایه دار انقلابی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

گرت بیل فاصله زیادی با انتقال به چین ندارد.

به گزارش وبسایت نود، جیانسگو مقصد احتمالی گرت بیل است.

به نظر می رسد در نهایت انتقال گرت بیل به چین در حال نهایی شدن است. گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید بر این باور است می‌تواند طلایه دار انقلابی باشد که اکنون در فوتبال چین در حال رقم خوردن است.

در شرایطی که دستمزد هفته ای یک میلیون پوند خود می تواند انگیزاننده بزرگی برای بیل باشد، اما این بازیکن امیدوار است حضورش در لیگ چین اثر بزرگی بر فوتبال این کشور بگذارد و همین موضوع انگیزه اصلی وی برای انتقال به آسیا است. در واقع او به دنبال همان تاثیری است که دیوید بکام بعد از حضورش در MLS، روی فوتبال آمریکا گذاشت.

گرت بیل بر این باور است که در فوتبال اروپا به هر آنچه خواسته رسیده است و حالا حضور در فوتبال چین می تواند چالش جدیدی برای وی باشد.

گفتنی است جیانگسو بر سر جزییات شخصی قرارداد با گرت بیل به توافق رسیده است ولی هنوز توافقی با رئال مادرید حاصل نشده است. این در شرایطی است که مهلت نقل و انتقالات در لیگ چین، ۳۱ جولای به اتمام می رسد و فقط ۴ روز فرصت برای این انتقال باقی است.

۱۸۷۸

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.