استراماچونی یک تیم مبارز دارد
استراماچونی یک تیم مبارز دارد

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، علیرضا اکبرپور از اینکه استقلال یک تمام‌کننده تمام‌عیار داشته باشد ابراز خرسندی می‌کند. * استقلال باز هم بازی تدارکاتی اش را با برد تمام کرد.خب جای خوشحالی دارد ولی این دلیل نمی‌شود که تیم در لیگ هم این نتایج را به دست بیاورد. باید کمی صبر کرد […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، علیرضا اکبرپور از اینکه استقلال یک تمام‌کننده تمام‌عیار داشته باشد ابراز خرسندی می‌کند. 
* استقلال باز هم بازی تدارکاتی اش را با برد تمام کرد.
خب جای خوشحالی دارد ولی این دلیل نمی‌شود که تیم در لیگ هم این نتایج را به دست بیاورد. باید کمی صبر کرد و بازی‌های تیم را دید بعد بهتر می‌توان درباره اش حرف زد.
* اما استقلال بازی ۲ بر صفر باخته را با برد ۴ بر ۲ عوض کرد! این خوب نیست؟
این نشان می‌دهد استراماچونی از تیمش یک گروه مبارز ساخته که تا دقیقه ۹۰ دست از تلاش برنمی‌دارند. شک نداشته باشید که بادرانی‌ها دوست نداشتند به استقلال ببازند. هر تیمی روبه‌روی استقلال بازی می‌کند برای اینکه خودش را نشان بدهد دو برابر انرژی می‌گذارد، چون چند برابر دیدار‌های معمولی انگیزه بین نفراتش است.
* چطور؟
بار‌ها دیده‌اید در یکی از همین دیدار‌های تدارکاتی مربی استقلال از بازی یکی از بازیکنان تیم مقابل خوشش آمده و به باشگاه اصرار کرده همان نفر را جذب کنند. همین ذهنیت برای تیم کافی است تا بازیکنانش خودشان را به آب و آتش بزنند.
* دیاباته هم هفتمین گل هفته گذشته اش را به بادران زد!
این واقعاً خبر خوبی برای هواداران استقلال است. تیم استقلال باید یک مهاجم عالی و تمام‌کننده تمام‌عیار داشته باشد. معمولاً هافبک‌ها و مدافعان استقلال خوب هستند. در واقع مربیانی که در این تیم کار می‌کنند اینقدر نسبت به شکست نخوردن استقلال حساس هستند که روی این دو پست خیلی کار می‌کنند ولی گلزنی بخش عمده اش ذاتی است و بازیکن باید هوش گلزنی یا گلسازی داشته باشد تا بازده بیشتر و بهتری داشته باشد.
* دیاباته دارد؟
بله! دیاباته در یک بازی ۴ گل زد و در یکی دیگر ۲ گل و در مجموع نشان داده به خوبی با چهارچوب دروازه آشناست. البته باید در تیم از او حمایت شود. هافبک‌ها اگر او را مهاجم هدف قرار بدهند حتی اگر دیاباته را هم دو نفره مراقبت کنند ولی بالاخره در طول ۹۰ دقیقه یک بار می‌تواند فرار کند و همان یک بار برایش کافی است. خوبی او این است که گفته می‌شود پا به توپ هم دارد و می‌تواند هم سر بزند و هم با پا درون محوطه کار کند.
* گلی که او به بادران زد را دیدید؟
بله! خیلی خوب یک بدن نشان داد و با کمترین تلاش مانع روبه‌روی خود را از پیش رویش برداشت. البته مدافعان لیگ برتری به این راحتی دریبل نمی‌خورند و سرسخت‌تر هستند، اما همین هم نشان می‌دهد دیاباته که در سری A دروازه یوونتوس را باز کرده برای باز کردن دروازه تیم‌های ایرانی استرس و التهاب بالایی ندارد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.