برد فیروزجا و غلامی در دور دوازدهم لیگ شطرنج ترکیه
برد فیروزجا و غلامی در دور دوازدهم لیگ شطرنج ترکیه

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: علیرضا فیروزجا و آرین غلامی در دور دوازدهم لیگ شطرنج ترکیه، مقابل حریفانشان به پیروزی رسیدند. به گزارش رسانه ۷،علیرضا فیروزجا با ریتینگ ۲۶۸۵ در دور دوازدهم لیگ برتر شطرنج ترکیه مقابل حریف ترکیه‌ای خود با ریتینگ ۲۴۴۸ به پیروزی رسید. فیروزجا با این برد به ریتینگ زنده ۲۶۹۸.۹ […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

علیرضا فیروزجا و آرین غلامی در دور دوازدهم لیگ شطرنج ترکیه، مقابل حریفانشان به پیروزی رسیدند.

به گزارش رسانه ۷،علیرضا فیروزجا با ریتینگ ۲۶۸۵ در دور دوازدهم لیگ برتر شطرنج ترکیه مقابل حریف ترکیه‌ای خود با ریتینگ ۲۴۴۸ به پیروزی رسید. فیروزجا با این برد به ریتینگ زنده ۲۶۹۸.۹ رسید و همچنان امیدوار است که با برد در  دور پایانی مقابل اوفوک آرات با ریتینگ ۲۳۷۶  از مرز ریتینگ ۲۷۰۰ عبور کند و رکورد ریتینگ زنده ایران را به نام خود ثبت کند.

فیروزجا در لیگ شطرنج ترکیه برای تیم تاتوان رقابت می‌کند. این تیم اکنون با ۴۹.۵ امتیاز در صدر قرار دارد.

آرین غلامی با ریتینگ ۲۵۳۲ دیگر شطرنج‌باز ایرانی حاضر در این لیگ که در تیم دنیز رقابت می‌کند، در دور  دوازدهم مقابل حریف روسیه‌ای با ریتینگ ۲۵۰۵ به پیروزی رسید. تیم دنیز با ۴۱.۵ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

سوپرلیگ شطرنج ترکیه از ۱۷ تا ۲۸ جولای با حضور ۱۳ تیم در ۱۳ دور در آنکارا در حال برگزاری است که دو شطرنج‌باز ایرانی برای دو تیم تاتوان و دنیز مسابقه می‌دهند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.