پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: جودوکار وزن ۸۱- کیلوگرم ایران و دارنده مدال‌های طلا و برنز جهان با برتری مقابل حریفی از کره‌جنوبی در دیدار رده‌بندی، به مدال برنز رقابت‌های گرندپری کرواسی رسید. به گزارش رسانه ۷،سعید ملایی، تنها نماینده جودوی ایران در گرندپری زاگرب و دارنده مدال های طلا و برنز جهان، در […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

جودوکار وزن ۸۱- کیلوگرم ایران و دارنده مدال‌های طلا و برنز جهان با برتری مقابل حریفی از کره‌جنوبی در دیدار رده‌بندی، به مدال برنز رقابت‌های گرندپری کرواسی رسید.

به گزارش رسانه ۷،سعید ملایی، تنها نماینده جودوی ایران در گرندپری زاگرب و دارنده مدال های طلا و برنز جهان، در دیدار رده‌بندی برابر سئونگ سو لی از کره‌جنوبی به روی تاتامی رفت و پس از ۳ دقیقه و ۴۹ ثانیه حریف خود را ضربه فنی کرد و به مدال برنز رسید.

ملایی پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس برابر بندک از مجارستان در ۳ دقیقه با ضربه فنی پیروز شد. وی در ادامه سانگ هو لی از کره جنوبی را ایپون کرد و در یک‌چهارم نهایی نیز گریگالاشویلی از گرجستان را با امتیاز وازاری از پیش رو برداشت.

ملایی در ادامه و در مرحله نیمه‌هایی مقابل آنتونی ولوس از کانادا و دارنده ۲ طلای پان آمریکن پس از ۶ دقیقه مبارزه شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.