جام ته انبار مانده را به سایپا دادند!
جام ته انبار مانده را به سایپا دادند!

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، رقابت‌های چهارجانبه جام شهدا روز گذشته با برگزاری دیدار‌های فینال و رده‌بندی و با قهرمانی تیم سایپای تهران به پایان رسید و ورزشگاه شهدای شهرقدس میزبان جشن قهرمانی نارنجی‌پوشان در این تورنمنت بود.این جام که با حاشیه‌های بسیار زیادی برگزار شد، نکات عجیبی را در خود […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، رقابت‌های چهارجانبه جام شهدا روز گذشته با برگزاری دیدار‌های فینال و رده‌بندی و با قهرمانی تیم سایپای تهران به پایان رسید و ورزشگاه شهدای شهرقدس میزبان جشن قهرمانی نارنجی‌پوشان در این تورنمنت بود.
این جام که با حاشیه‌های بسیار زیادی برگزار شد، نکات عجیبی را در خود جای داد که درباره آن بار‌ها صحبت شده است.

یکی از این مسائل درباره جام قهرمانی بود. مسئولان اتحادیه فوتبال در روز قرعهکشی جام شهدا از جام این مسابقات رونمایی کردند و تصاویر این جام در رسانه‌ها نیز منتشر شد، اما دیروز خبری از آن جام نبود! روز گذشته مسئولان برگزاری جام شهدا جامی را به اعضای تیم سایپا بابت قهرمانی شان اهدا کردند که هیچ شباهتی به جام رونمایی شده نداشت و دقیقا جامی بود که چند سال قبل در لیگ برتر به تیم قهرمان اهدا می‌شد. جامی که به نظر می‌رسد از گذشته در انبار باقی مانده بود و دیروز مسئولان آن را به تیم سایپا اهدا کردند!

جام ته انبارمانده را به سایپا دادند!

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.