تریلر جدید Death Stranding را با زیرنویس فارسی تماشا کنید
تریلر جدید Death Stranding را با زیرنویس فارسی تماشا کنید

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: هیدئو کوجیما کارگردان بازی پر سروصدای Death Stranding در نمایشگاه کامیک کان امسال که هفته گذشته برگزار شد، همراه با نیکولاس وایندینگ رفن کارگردان دانمارکی حضور پیدا کرد و در مورد جدیدترین اثرش سخن گفت. همانطور که در ویجیاتو مطالعه کردید، کاور رسمی این بازی به علاوه تمام جزئیات […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

هیدئو کوجیما کارگردان بازی پر سروصدای Death Stranding در نمایشگاه کامیک کان امسال که هفته گذشته برگزار شد، همراه با نیکولاس وایندینگ رفن کارگردان دانمارکی حضور پیدا کرد و در مورد جدیدترین اثرش سخن گفت.

همانطور که در ویجیاتو مطالعه کردید، کاور رسمی این بازی به علاوه تمام جزئیات نسخه‌های مختلف و کالکتورز ادیشنی که ۲۰۰ دلار قیمت دارد منتشر شده و در بخشی از پنل کمیک کان نیز به کاراکتر «هارت‌من» با ایفای نقش نیکولاس وایندینگ رفن پرداخته و تریلری نسبتا کوتاه نیز از آن پخش شد.

بعد از آنکه بخش‌هایی از این تریلر که به صورت مخفیانه توسط موبایل از روی پرده نمایش ضبط شده بود به بیرون درز کرد، ساعاتی پیش کمپانی سونی رسماً همان تریلر را با کیفیت اصلی منتشر نمود. ویدیوی جدید بازی Death Stranding بر شخصیت هارت‌من تمرکز داشته که در واقع به نوعی راهنمای «سم بریجز» (با بازیگری نورمن ریداس) است و در مورد پدیده‌های جاری در دنیای بازی تحقیق و مطالعه می‌کند.

 

این تریلر نشان می‌دهد چگونه هارت‌من در چرخه‌های ۲۱ دقیقه‌ای از تجربه نزدیک به مرگ به ساحل اسرار پای گذاشته و بر می‌گردند. وی در واقع تلاش دارد سم را برای حضور پیدا کردن در این بازه ۲۱ دقیقه‌ای آماده کرده و توضیح می‌دهد که می‌توان در همین مدت زمان کوتاه اکثر اعمال اصلی زندگی را تجربه کرد و تمرین و تکرار نیز چگونه چنین شرایطی را برای مخاطب آسان می‌کند.

بازی Death Stranding هشتم نوامبر ۲۰۱۹ معادل با ۱۷ آبان ۱۳۹۸ به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. شخصیت اصلی و قابل کنترل بازی سم بریجز با بازی نورمن ریداس یکی از ستارگان مجموعه تلویزیونی واکینگ دد است. دیگر بازیگران هالیوودی و مشهور این عنوان «مدس میکلسن»، «لیا سیدوکس»، «لیندزی وگنر» و «گیرمو دل‌تورو» هستند.

اگر خاطرتان باشد پیش از رویداد E3 2019 نخستین گیم‌پلی ساخته جدید هیدئو کوجیما منتشر شد و می‌توان آن را تجربه‌ای منحصر به فرد، خلاقانه، گیج‌کننده و عجیب و غریب خواند. بررسی و تحلیل تریلر گیم پلی ۹ دقیقه‌ای Death Stranding را می‌توانید در این لینک مطالعه کنید.

منبع خبر: دیجیاتو

آخرین اخبار علم و فناوری و تکنولوژی ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.