ولاسکو به ایتالیا مشورت داد؛ قهرمانی مبارک ایران
ولاسکو به ایتالیا مشورت داد؛ قهرمانی مبارک ایران

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان ایران بعد از کسب عنوان قهرمانی جهان گفت: بازی سختی داشتیم که قابل پیش بینی بود. بچه‌ها همه تلاش خود را کردند تا بهترین نتیجه را کسب کنیم و بازیکنان مزد زحمات چند ماه گذشته خود را گرفتند. این موفقیت را […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

عطایی: ولاسکو به ایتالیا مشورت داد؛ قهرمانی مبارک ایران
به گزارش رسانه ۷، بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان ایران بعد از کسب عنوان قهرمانی جهان گفت: بازی سختی داشتیم که قابل پیش بینی بود. بچه‌ها همه تلاش خود را کردند تا بهترین نتیجه را کسب کنیم و بازیکنان مزد زحمات چند ماه گذشته خود را گرفتند. این موفقیت را به جامعه بزرگ والیبال ایران تبریک می‌گویم.
وی در واکنش به این موضوع که با توجه به دو شکست ایران کسی از شما انتظار قهرمانی نداشت، افزود: نباید زود قضاوت کنیم. با برنامه در مسابقات حاضر شدیم و نتایج را به خوبی پیش بردیم و با یک استراتژی درست به فینال رسیدیم و در فینال نیز با برنامه بازی کردیم و تیم بی شکست را از پیش رو برداشتیم و می‌توانستیم ۳ بر یک برنده باشیم. آن‌ها نیز با برنامه بودند و از کشوری صاحب والیبال هستند، اما تیم ما مزد زحمات خود را گرفت.
عطایی درباره نقش ولاسکو در این دیدار و کمک او به تیم ایتالیا، گفت: چند مرتبه تاکتیک خود را تغییر دادیم و ترکیب را جا به جا کردیم. استنباط من این است که ولاسکو به کادرفنی ایتالیا مشورت می‌داد و آنالیزور‌ها ما نیز این موضوع را به ما اطلاع دادند. ما برنده جنگ تاکتیک‌ها شدیم.
سرمربی تیم ایران در پایان افزود: برد را به مردم تقدیم می‌کنم. خوشحالم که مردم ایران با این نتیجه خوشحال شدند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.